Nije to snimalno mobom... Kamera je i točno je tak u živo...
Nije potrebno uć u drawer jer svugje je isti efekt, samo je ovdje veća razlika crne pozadine i plave boje pa se bolje uoči na kameri...

Žešće puca :/ ali bar je stabilan...