lujo: Updateao mobitel sa službenim 2.2 softwareom (sad mi piše Firmware version 2.2.1).
Naravno nisam napravio nikakav backup jer me nigdje nije pitalo![]()
lujo: Updateao mobitel sa službenim 2.2 softwareom (sad mi piše Firmware version 2.2.1).
Naravno nisam napravio nikakav backup jer me nigdje nije pitalo![]()
Ne možeš napraviti nikakav backup iz samog sistema. Moraš ili imat nekakav program koji ima root pristup ili flashati sistem s vulnerable .sbf-om što bi ti omogućilo pokretanje openrecoveryja koji ti omogućuje nandroid backup svega na mobitelu (poruka, emailova, itd...)
Kako si updateao mobitel na 2.2.1? Iz samog sistema pomoću opcije 'check for updates' ili preko RSD litea skinutim romom? Ako si preko RSD-litea, onda ti neće biti problem vratiti prastari eclair na tvoj mobitel.
Posluži se ovim guideom: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=696845
A ako želiš custom romove, poslije toga pročitaj ovo: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=932196
updateao sam pomoću "check for update"....mislio sam da su napokon (jer sam se načekao....pardon SMO) riješili Froya za Milestone i to na način klik na UPDATE i amen. Očito sam se prevario
Stavit ću Froya "ručno"...bio bih ti zahvalan ako mi možeš baciti link sa uputama (pretpostavljam da ste tome pisali nekoliko puta) pa ako zapnem ću vas gnjaviti s konkretnim pitanjima...
Hvala na pomoći
Na koji froyo misliš? Stock (nemodificirani) ili custom rom neki? Ako misliš stavljat stock, to ti nema nikakve logike... Isti će ti bit kao ovaj...
Ako želiš neki custom rom pogledaj si na http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=670 neki ROM. Preporučljivi su FroyoMOD i shadowmod.
Ako želiš običan eclair (2.1) skini si http://www.multiupload.com/93KJ42E18G
To ti je ROM za Njemačku, Austriju i Švicarsku i njega sam ja koristio tako da ti mogu reći da je meni taj radio.
Kada ga skineš, skini si USB drivere za komp i RSD lite. Nemam ti sad baš previše vremena da ih tražim na internetu, ali možeš sam. Ako ti se neda tražit registriraj se na xda i skini ih od tud: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=696845
Napuni mob na 100%, podigni ga u bootloader mode (držeći navigacijsku tipku prema gore i gumb za paljenje), upali RSD lite, spoji mob s kompom, kada ga prepozna učitaj ovaj .sbf fajl za koji sam ti dao link gore i stisni start.
Nakon kaj ti RSD kaže 'finished', odspoji mob i imaš stock eclair na njemu.
Ako želiš custom romove, pogledaj malo na xda, imaš dobrih guideova tamo...
E da, ako nešto smrdaš na mobu, nisam ja kriv![]()
Bookmarks