froyo kad izadje to ce biti toliko savrseno da nece trebati flashati telefon narednih mjesec dana
ne mogu vjerovati da jos uvijek nije izasao, drago mi je da sam se otrgnuo iz ovog kluba napacenih korisnika
froyo kad izadje to ce biti toliko savrseno da nece trebati flashati telefon narednih mjesec dana
ne mogu vjerovati da jos uvijek nije izasao, drago mi je da sam se otrgnuo iz ovog kluba napacenih korisnika
prešao si na dark sidenadam se da si zadovoljan. inače, nismo mi napaćeni korisnici... eclairu ne fali ama baš ništa. flash ne koristim, nemam 500 aplikacija instaliranih da bi mi značio apps2sd.... skroz mi je ok i eclair.
sad sam trenutno na gingeru, na desireu, pošto mi je milestonček još uvijek kod naših ultra dobrih servisera. alaj ću im spakovat reklamu za pamćenje.
Bookmarks