
Izvorno postao
pajo2
je da, jeblo ih testiranje...
svaki softver ima bugova, a testiranje je jedini način da ih se ukloni (automatizirano testiranje je moguće i vrlo vjerojatno obavljeno u labovima, al uglavnom ne pokriva scenarije svakodnevne uporabe - i baš je zato testiranje s korisnicima odlična stvar)
koliko ja znam, taj froyo je bio spreman još u 10-11. mjesecu (verzija 2.2), onda su izdali milestone 2, pa otezali sa updateom, pa ponovno krenuli raditi 2.2.1 verziju i zato se to odužilo, al testiranje je itekako potrebno
Bookmarks