uf, uf..
prekomplicirano za mene.
cekam sluzbeni OTA froyo update jos mjesec dana, pa ako ga za dva mjeseca ne bude, za tri mjeseca cu se usuditi napraviti i taj open-recovery-vurnable-root-sjekira update!![]()
uf, uf..
prekomplicirano za mene.
cekam sluzbeni OTA froyo update jos mjesec dana, pa ako ga za dva mjeseca ne bude, za tri mjeseca cu se usuditi napraviti i taj open-recovery-vurnable-root-sjekira update!![]()
Mislim da mozes i preko RSD Litea flashat zato jer je na xda prilozen i taj sluzbeni Motorolin SBF, pa ti u biti ne treba ni open recovery niti rootani mob.
Ja sam samo flashao preko onog APAC builda od prije i radi bez problema i bez da sam svoje podatke izgubio, a ako se ne varam taj isti service SBF zaljepljen preko 2.1 verzije bi trebao takodjer raditi. Ako se ne varam.
Edit: Promakla mi je jedna sitnica - s obzirom da se radi o njemackom O2 i njemackim Milestoneima, u trenutku kad spomenutom metodom napravis sve kako spada, shvatit ces da su ti Z i Y na tipkovnici zamijenili mjesta a za ispraviti to kako spada htio nehtio treba ti vulnerable sbf i open recovery. Dakle, nista.
Zadnji uredio Doctor HR : 23-02-2011 u 14:57
je da, jeblo ih testiranje...
svaki softver ima bugova, a testiranje je jedini način da ih se ukloni (automatizirano testiranje je moguće i vrlo vjerojatno obavljeno u labovima, al uglavnom ne pokriva scenarije svakodnevne uporabe - i baš je zato testiranje s korisnicima odlična stvar)
koliko ja znam, taj froyo je bio spreman još u 10-11. mjesecu (verzija 2.2), onda su izdali milestone 2, pa otezali sa updateom, pa ponovno krenuli raditi 2.2.1 verziju i zato se to odužilo, al testiranje je itekako potrebno
mda, kao da ja ne znam koje su prednosti testiranja
poanta je da su trebali flash dati u ruke korisnicima mjesecima prije. a ne danas, kad ljudi očekuju update. loši su. jako loši.
Podrška im je jako loša u europi. A da ne pričam o servisnim partnerima. To je druga tema o kojoj ne želim ovdje.
Bookmarks