Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 582

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Mobitel
    Samsung Galaxy S II ; X2
    Operater
    T-mobile
    Postova
    288
    Bodovi
    8.337
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.337, Nivo: 21
    Bodovi: 8.337, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uf, uf..
    prekomplicirano za mene.
    cekam sluzbeni OTA froyo update jos mjesec dana, pa ako ga za dva mjeseca ne bude, za tri mjeseca cu se usuditi napraviti i taj open-recovery-vurnable-root-sjekira update!

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Postova
    201
    Bodovi
    13.888
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.888, Nivo: 28
    Bodovi: 13.888, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kolibri Pregledaj post
    uf, uf..
    prekomplicirano za mene.
    cekam sluzbeni OTA froyo update jos mjesec dana, pa ako ga za dva mjeseca ne bude, za tri mjeseca cu se usuditi napraviti i taj open-recovery-vurnable-root-sjekira update!
    Mislim da mozes i preko RSD Litea flashat zato jer je na xda prilozen i taj sluzbeni Motorolin SBF, pa ti u biti ne treba ni open recovery niti rootani mob.
    Ja sam samo flashao preko onog APAC builda od prije i radi bez problema i bez da sam svoje podatke izgubio, a ako se ne varam taj isti service SBF zaljepljen preko 2.1 verzije bi trebao takodjer raditi. Ako se ne varam.

    Edit: Promakla mi je jedna sitnica - s obzirom da se radi o njemackom O2 i njemackim Milestoneima, u trenutku kad spomenutom metodom napravis sve kako spada, shvatit ces da su ti Z i Y na tipkovnici zamijenili mjesta a za ispraviti to kako spada htio nehtio treba ti vulnerable sbf i open recovery. Dakle, nista.
    Zadnji uredio Doctor HR : 23-02-2011 u 14:57

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Doctor HR Pregledaj post
    Mislim da mozes i preko RSD Litea flashat zato jer je na xda prilozen i taj sluzbeni Motorolin SBF, pa ti u biti ne treba ni open recovery niti rootani mob.
    Ja sam samo flashao preko onog APAC builda od prije i radi bez problema i bez da sam svoje podatke izgubio, a ako se ne varam taj isti service SBF zaljepljen preko 2.1 verzije bi trebao takodjer raditi. Ako se ne varam.

    Edit: Promakla mi je jedna sitnica - s obzirom da se radi o njemackom O2 i njemackim Milestoneima, u trenutku kad spomenutom metodom napravis sve kako spada, shvatit ces da su ti Z i Y na tipkovnici zamijenili mjesta a za ispraviti to kako spada htio nehtio treba ti vulnerable sbf i open recovery. Dakle, nista.
    ako je izašao u SBF formatu, onda se može bez problema bez rootanja preko RSD-a flashati. a to nije nikakva naukna napravit.

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Postova
    201
    Bodovi
    13.888
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.888, Nivo: 28
    Bodovi: 13.888, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
    ako je izašao u SBF formatu, onda se može bez problema bez rootanja preko RSD-a flashati. a to nije nikakva naukna napravit.
    Je je, izasao je, nabavio je netko sluzbeni service SBF s ozbirom na Motorolino testiranje sto je pocelo i to sve skupa, ma znas i sam uostalom cijelu pricu.

  5. #5
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Doctor HR Pregledaj post
    Je je, izasao je, nabavio je netko sluzbeni service SBF s ozbirom na Motorolino testiranje sto je pocelo i to sve skupa, ma znas i sam uostalom cijelu pricu.
    da, na facebooku su objavili da se jave zainteresirani švabe ako hoće testirati. jeblo ih testiranje. ljudima je potreban update a ne testiranja.

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
    da, na facebooku su objavili da se jave zainteresirani švabe ako hoće testirati. jeblo ih testiranje. ljudima je potreban update a ne testiranja.
    je da, jeblo ih testiranje...
    svaki softver ima bugova, a testiranje je jedini način da ih se ukloni (automatizirano testiranje je moguće i vrlo vjerojatno obavljeno u labovima, al uglavnom ne pokriva scenarije svakodnevne uporabe - i baš je zato testiranje s korisnicima odlična stvar)

    koliko ja znam, taj froyo je bio spreman još u 10-11. mjesecu (verzija 2.2), onda su izdali milestone 2, pa otezali sa updateom, pa ponovno krenuli raditi 2.2.1 verziju i zato se to odužilo, al testiranje je itekako potrebno

  7. #7
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pajo2 Pregledaj post
    je da, jeblo ih testiranje...
    svaki softver ima bugova, a testiranje je jedini način da ih se ukloni (automatizirano testiranje je moguće i vrlo vjerojatno obavljeno u labovima, al uglavnom ne pokriva scenarije svakodnevne uporabe - i baš je zato testiranje s korisnicima odlična stvar)

    koliko ja znam, taj froyo je bio spreman još u 10-11. mjesecu (verzija 2.2), onda su izdali milestone 2, pa otezali sa updateom, pa ponovno krenuli raditi 2.2.1 verziju i zato se to odužilo, al testiranje je itekako potrebno
    mda, kao da ja ne znam koje su prednosti testiranja

    poanta je da su trebali flash dati u ruke korisnicima mjesecima prije. a ne danas, kad ljudi očekuju update. loši su. jako loši.

    Podrška im je jako loša u europi. A da ne pričam o servisnim partnerima. To je druga tema o kojoj ne želim ovdje.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Desire] službeni Froyo update
    By xlr in forum HTC
    Odgovora: 152
    Posljednji post: 21-10-2010, 14:09
  2. [HTC Desire] Froyo procurio
    By ce3hel in forum HTC
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 14-08-2010, 08:53
  3. [Milestone] Tutorial - Froyo
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-08-2010, 11:56
  4. Froyo neslužbeno dostupan za Droid
    By Bronkosept in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-06-2010, 00:01
  5. [Froyo] sljedeća Android verzija
    By HCSC in forum Android
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 31-05-2010, 21:41

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove