froyo je odavno gotov, i poslan je operaterima na testiranje..
sad je pitanje kolko će to trajati...al još jedno 2 tjedna najmanje..
i btw, službeni froyo je v31, dok ovaj što je got leakao je v6, čini mi se
dakle sigurno će biti dosta primjetnih razlika u performansama i svemu...



Odgovori uz citat
Bookmarks