= Citat = Izvorno postao Bronkosept Pregledaj post
Zna li se kad bi mogao sluzbeno izaci froyo?
Ima li kakvih vijesti?
froyo je odavno gotov, i poslan je operaterima na testiranje..
sad je pitanje kolko će to trajati...al još jedno 2 tjedna najmanje..

i btw, službeni froyo je v31, dok ovaj što je got leakao je v6, čini mi se
dakle sigurno će biti dosta primjetnih razlika u performansama i svemu...