šumi ili onako krči i krcka? i meni je to bilo. ako si drkao po pal postavkama kamere u open recoveryu, onda ti je do toga. to ne radi najbolje i u pravilu to nemoj nikad dirati.
Sumi. Ne nisam dirao po postavkama kamere( sta kamera ima veze sa zvucnikom :O?). Bilo ti je, a kako popraviti?
Edit: Hocu imat problema ako iz recoverya maknem google voice i voice search, te gluposti mi ne trebaju...
Sumi. Ne nisam dirao po postavkama kamere( sta kamera ima veze sa zvucnikom :O?). Bilo ti je, a kako popraviti?
Edit: Hocu imat problema ako iz recoverya maknem google voice i voice search, te gluposti mi ne trebaju...
jesi u open recoveryu dirao išta sa postavkama rezolucije kamere i videosnimanja? ako jesi, to ti je problem.
EDIT: nećeš imati problema. ako ih nikad više nećeš koristiti niti će ti trebati kao potprogram za neku drugu aplikaciju.
Bookmarks