probao sam s GOT OC namjestit qwertz, ali on mi je onemogućio tastaturu skroz, kao da je nema, stišćem a ona mrtva, sad sam vratio preko nandroida backup na čisti 2.2.1 pa ću probat prvo namjestit qwertz pa onda updateat na cm6
update:
namjestim qwertz prije stavljanja CM6 i radi kao qwertz, stavim CM6 i vrati se na qwerty :S
ako ponovno odem u OR i stavim qwertz, onemogući mi korištenje tasture opet. kao da ne postoji
Zadnji uredio lujo_zgb : 03-12-2010 u 18:20
Bookmarks