Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 582

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne. pazi: froyo sam po sebi ovaj testni donosi puno bugova. nemaš ni njegov originalni launcher ni ništa. moraš staviti recovery gore, i aplicirati bug fixeve. ne moraš sada enableati gotovu temu i još neke stvari.

    moraš instalirati te fixeve i taj froyo launcher ako hoćeš da ti bude baš kao na froyou.


    Backup napraviš kako si rekao. i ako ga hoćeš vratiti, flashaš nazad sa 2.1, podigneš ponovno stari recovery koji si imao i tada vratiš taj backup koji si imao. onda će ti biti sve isto ko šta si imao.

    Taj backup backupira sve. No backup je napravljen na 2.1 firmwareu. ako ga pokušavaš vratiti, a imaš 2.2 instaliran, checksume neće odgovarati i još neke adrese i jednostavno backup neće biti dobro vraćen. dakle, prije vraćanja backupa obavezno na onaj firmware na kojem je backup napravljen.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Postova
    201
    Bodovi
    13.888
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.888, Nivo: 28
    Bodovi: 13.888, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
    ne. pazi: froyo sam po sebi ovaj testni donosi puno bugova. nemaš ni njegov originalni launcher ni ništa. moraš staviti recovery gore, i aplicirati bug fixeve. ne moraš sada enableati gotovu temu i još neke stvari.

    moraš instalirati te fixeve i taj froyo launcher ako hoćeš da ti bude baš kao na froyou.


    Backup napraviš kako si rekao. i ako ga hoćeš vratiti, flashaš nazad sa 2.1, podigneš ponovno stari recovery koji si imao i tada vratiš taj backup koji si imao. onda će ti biti sve isto ko šta si imao.

    Taj backup backupira sve. No backup je napravljen na 2.1 firmwareu. ako ga pokušavaš vratiti, a imaš 2.2 instaliran, checksume neće odgovarati i još neke adrese i jednostavno backup neće biti dobro vraćen. dakle, prije vraćanja backupa obavezno na onaj firmware na kojem je backup napravljen.
    Ok, budem probao kako si rekao kad ulovim vremena. Zahvaljujem na objasnjenju.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Desire] službeni Froyo update
    By xlr in forum HTC
    Odgovora: 152
    Posljednji post: 21-10-2010, 14:09
  2. [HTC Desire] Froyo procurio
    By ce3hel in forum HTC
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 14-08-2010, 08:53
  3. [Milestone] Tutorial - Froyo
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-08-2010, 11:56
  4. Froyo neslužbeno dostupan za Droid
    By Bronkosept in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-06-2010, 00:01
  5. [Froyo] sljedeća Android verzija
    By HCSC in forum Android
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 31-05-2010, 21:41

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove