
Izvorno postao
GoGs
ne. pazi: froyo sam po sebi ovaj testni donosi puno bugova. nemaš ni njegov originalni launcher ni ništa. moraš staviti recovery gore, i aplicirati bug fixeve. ne moraš sada enableati gotovu temu i još neke stvari.
moraš instalirati te fixeve i taj froyo launcher ako hoćeš da ti bude baš kao na froyou.
Backup napraviš kako si rekao. i ako ga hoćeš vratiti, flashaš nazad sa 2.1, podigneš ponovno stari recovery koji si imao i tada vratiš taj backup koji si imao. onda će ti biti sve isto ko šta si imao.
Taj backup backupira sve. No backup je napravljen na 2.1 firmwareu. ako ga pokušavaš vratiti, a imaš 2.2 instaliran, checksume neće odgovarati i još neke adrese i jednostavno backup neće biti dobro vraćen. dakle, prije vraćanja backupa obavezno na onaj firmware na kojem je backup napravljen.
Bookmarks