Join Today
Zatvorena tema
Stranica 6 od 8 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 193

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    268
    Bodovi
    10.532
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao miro29 Pregledaj post
    Nisam ni rekoa da ništa niej korisno, nego da te ograničava na tvoj kompjuter...
    Osim toga, za neki andorid ne trebaš raditi konverzije (npr filmova, da bi ih mogao gledat na njemu). Što se tiče Face,a gmaila i slično... Isključiš to i gotovo (ili jednostavno ne koristiš, kao što ni ja to ne koristim) i nemaš nikakvih problema s privatnošću.
    Što se tiče kupovanja na marketu. Možeš to. Raspitaj se (ili, googlaj).

    Ajd odi do prijatelja i s njegovog kompa prebaci pjesme na svoj iPhone? Kako ako ne sinkoriniziraš?
    Jel možeš u exploreru napraviti samo C/P u neki folder? joj, ne možeš. na androidu to možeš.
    Ako mob glumi hotspot, onda na njega koristiš samo kao router, ne i kao npr. USB host pa da tako prebacuješ.
    Andorid isto ima mogućnost da ga koristiš kao hotspot (bez dodatnih aplikacija). ima i BT preko kojeg možeš prebacivati što god hoćeš.. I možeš otići do prijatelja i prebaciti samo 3 pjesme na mobitel bez da smrdaš svoje.. Ili film, bez da napraviš konverziju.
    Eto, to je ograničćenje tih iTunesa... Smeće.. Baš zbog toga... ne zbog mogućnosti koje imaš kad si doma i sjediš za svojim kompjuterom
    mozes sve...samo upalis ifile i stavljas gore sve, napiso sam i prije za pjesme da ide preko winampa koje gotovo si imaju, cakmi foobar!

    ovo sa hot spot nisi u pravo, osim sto moze sherat konekciju glumi i ftp server pa opet mozes prebacivat podatke!

    ni za iphone ne treba konverzija videa, samo u vlc i bok!

    imao sam dezire tako da znam kako se moze "kupovat", najlakse ide preko donacija na paypal...

    bt- app ibluenova i opet mozes sve prebacivat

    gle ima sve kao i android samo sto se drugacije radi! isto ko da paralelno radis na iosu i na win... jebanje al kad skuzis kak stvari idu nema vise problema...

    flash- postoje alternativni browseri koji ga podrzavaju! i modifikacija za cijeli os da ga podrzava! mislim da se zove frash iki tak nes...osobno mi flash iritira zbog reklama! i na androidu sam ga drzo ugasenog jer mi uspori skrolanje po str...

    opcenito mislim da je samo stvar koji si prvi os imo i na njega naviko pa ti je drugi "losiji" tj stvar navike...
    Second place is the first loser!!

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hakiaj Pregledaj post
    mozes sve...samo upalis ifile i stavljas gore sve, napiso sam i prije za pjesme da ide preko winampa koje gotovo si imaju, cakmi foobar!

    ovo sa hot spot nisi u pravo, osim sto moze sherat konekciju glumi i ftp server pa opet mozes prebacivat podatke!

    ni za iphone ne treba konverzija videa, samo u vlc i bok!

    imao sam dezire tako da znam kako se moze "kupovat", najlakse ide preko donacija na paypal...

    bt- app ibluenova i opet mozes sve prebacivat

    gle ima sve kao i android samo sto se drugacije radi! isto ko da paralelno radis na iosu i na win... jebanje al kad skuzis kak stvari idu nema vise problema...

    flash- postoje alternativni browseri koji ga podrzavaju! i modifikacija za cijeli os da ga podrzava! mislim da se zove frash iki tak nes...osobno mi flash iritira zbog reklama! i na androidu sam ga drzo ugasenog jer mi uspori skrolanje po str...

    opcenito mislim da je samo stvar koji si prvi os imo i na njega naviko pa ti je drugi "losiji" tj stvar navike...
    Apple je s iPhone4 tek napravio ok mobitel. Ostali su i dalje iTunesi (bez obzira na druge mogućnosti, koje nisu standardne).. i ti iTunesi su meni nešto užasno glupo. Ima i HTC svoj sync, ali to nikad ne koristim niti mi je potreban.
    Sve što mi treba na mobitelu može mi netko poslat BT-om, mailom i ne trebam raditi nikakve modifikacije da bi zaobišao sync (odnosno iTunse)...
    Vrti se divx, xvid, možeš i mkv... ne treba nikakva konverzija, samo c/p s kompa na SD karticu

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    T-mobile
    Postova
    229
    Bodovi
    3.644
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao miro29 Pregledaj post
    Apple je s iPhone4 tek napravio ok mobitel. Ostali su i dalje iTunesi (bez obzira na druge mogućnosti, koje nisu standardne).. i ti iTunesi su meni nešto užasno glupo. Ima i HTC svoj sync, ali to nikad ne koristim niti mi je potreban.
    Sve što mi treba na mobitelu može mi netko poslat BT-om, mailom i ne trebam raditi nikakve modifikacije da bi zaobišao sync (odnosno iTunse)...
    Vrti se divx, xvid, možeš i mkv... ne treba nikakva konverzija, samo c/p s kompa na SD karticu
    De, reci mi kad odes u banku i kazes: Dobar dan, ja bih internet bankarstvo preko androida, sto ti kazu ?
    Meni je bankarstvo jedna od bitnijih stvari, a android ne moze

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2010
    Mobitel
    Nokia N8
    Operater
    Tele 2
    Postova
    272
    Bodovi
    1.970
    Nivo
    10
    Bodovi: 1.970, Nivo: 10
    Bodovi: 1.970, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Šta bi mu trebali reć? Šta se na android ne može instalirat java aplikacija koju banke nude?

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DASP Pregledaj post
    Šta bi mu trebali reć? Šta se na android ne može instalirat java aplikacija koju banke nude?
    priča gluposti. ndaravno da se može. iako tada nije prilagođena mogućnostima ekrana i andorida, ali se može.
    ne postoji ni verzija za winmo pa sam imao internet bankarstvo na mobitelu

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    T-mobile
    Postova
    229
    Bodovi
    3.644
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DASP Pregledaj post
    Šta bi mu trebali reć? Šta se na android ne može instalirat java aplikacija koju banke nude?
    Ne. Moras radit workaround, a to je ono sto je on spomenuo. Da ga smeta sto na iphonu za nake stvari moras workaround, ali ovo je ozbiljna stvar bankrstvo, a ne prebacivanje fileova.
    Takoder, java aplikacija je jadno napravljena.

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Joker2206 Pregledaj post
    De, reci mi kad odes u banku i kazes: Dobar dan, ja bih internet bankarstvo preko androida, sto ti kazu ?
    Meni je bankarstvo jedna od bitnijih stvari, a android ne moze
    Znam da PBZ radi aplikaciju za androide. Osim toga, ako gledamo na taj način, onda je i iPhone smeće jer je prije verzije za iPhone, postojala java verzija. To onda znači da je praktički bilo koji stariji mobitel bolji i od iPhone...

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    T-mobile
    Postova
    229
    Bodovi
    3.644
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @hakiaj: uzalud se trudis objasnjavati. Neki nikada ne nauce

  9. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eo i ja u dilemi.
    Istekla mi službena pretplata u vipu i trebam novi telefon. U konkurenciji obicni desire i iphone 4. Iphone treba cekati(rezervirao prije 15 dana), a desire mogu dobiti odmah. Inace, na tarifi sve za posao 250 desire 800kn a i4 1500kn.
    Da li je na desireu stvarno tako loša baterija.
    Desire me vuce i iz razloga sto vec imam iphone 3g za privatni broj.
    Molim savjet!

  10. #10
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    T-mobile
    Postova
    229
    Bodovi
    3.644
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1 Pregledaj post
    Eo i ja u dilemi.
    Istekla mi službena pretplata u vipu i trebam novi telefon. U konkurenciji obicni desire i iphone 4. Iphone treba cekati(rezervirao prije 15 dana), a desire mogu dobiti odmah. Inace, na tarifi sve za posao 250 desire 800kn a i4 1500kn.
    Da li je na desireu stvarno tako loša baterija.
    Desire me vuce i iz razloga sto vec imam iphone 3g za privatni broj.
    Molim savjet!
    Tesko da ces doc do iphona4. Vip je jucer dobio posiljku i ako nisi vec bio u nekom centru postoji jos samo sansa da te pozovu ali to je upitno.
    Desire je losiji od iphona4 a ako si bio na 3g onda ce ti cetvorka biti preporod.
    Sto se tice baterije desire ima slabu bateriju ali desire hd jos jos krace traje zbog veceg ekrana. No svi smart fonovi imaju kratki vijek trajanja od punjenja do punjenja.

  11. #11
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Joker2206 Pregledaj post
    Tesko da ces doc do iphona4. Vip je jucer dobio posiljku i ako nisi vec bio u nekom centru postoji jos samo sansa da te pozovu ali to je upitno.
    Desire je losiji od iphona4 a ako si bio na 3g onda ce ti cetvorka biti preporod.
    Sto se tice baterije desire ima slabu bateriju ali desire hd jos jos krace traje zbog veceg ekrana. No svi smart fonovi imaju kratki vijek trajanja od punjenja do punjenja.
    Baterija na DHD-u nije uopće tako loša kako mrzitelji DHD-a pokušavaju prikazati. Nije ko neka prastara Nokija kojoj je baterija bez problema trajala 10 dana, ali nije ni istina da traje 6 sati. Bez problema može trajati i 2 dana (čak i 3).. Naravno, ako ti je non stop upaljen ekran i cijeli dan vrtiš neki divx, onda neće trajati 2 dana.. ali u tom slučaju niti baterije na drugim mobitelima neće izdržati puno dulje.

  12. #12
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Crikvenica-Pula
    Mobitel
    rip..N96 i ajfon 4
    Operater
    098-091
    Godina
    40
    Postova
    211
    Bodovi
    7.688
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.688, Nivo: 20
    Bodovi: 7.688, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bolji dizajn,meni su aplikacije bolje,puno bolje slike,touch mi je osobno bolji,izrada takodjer bolja....ženi sam kupio desire i sad mi je krivo sta nisam i njoj cetvorku uzeo pa makar samo radi kamere.

  13. #13
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Šćitarjevo
    Mobitel
    S20Ultra
    Operater
    T-mobile
    Postova
    705
    Bodovi
    16.590
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.590, Nivo: 31
    Bodovi: 16.590, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    upravo sam pročitao ovo od 1. do zadnjeg posta,pa da nešto i ja komentiram.
    Sto se tiče ovog da se iphone ne može koristit kao neki prijenosni disk je krivo. Postoji tweek u cydi koji to riješava i iphon koristite normalo kao USB storage.
    Mislim da nitko nije to spomenuo,ali kod nas još ne možete kupovati aplikacije sa Android marketa,dok u App storu to normalo obavljate. Ne znam koliko ljudi to još radi,ali eto nekom je i to možda bitno.
    Inače,cydia je prihvaćena od strane Appla pa je samim tim legalna.
    Iphone postaje fakat odličan telefon tek kad napraviš jailbreak,inače ga ne bih nikad uzeo....
    Mišljenja sam da se o ukusima ne raspravlja,tako da sva ova prepucavanja nemaju smisla za mene. Tu smo da damo svoje +/- kako za koji uređaj i da pri tome pomognemo nekom da se odluči šta da izabere...

  14. #14
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    BiH
    Mobitel
    I9100,5210,T28,R310,S35
    Operater
    Eronet
    Postova
    564
    Bodovi
    7.708
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samo da se nadovezem... vidim da nisi informiran, al uz malu modifikaciju se moze kupovati i u nas sa android marketa... a ako zelis sve besplatno onda instaliras aplikaciju Applanet i ima sve besplatno...
    "all in one"

  15. #15
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Šćitarjevo
    Mobitel
    S20Ultra
    Operater
    T-mobile
    Postova
    705
    Bodovi
    16.590
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.590, Nivo: 31
    Bodovi: 16.590, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao irmascher Pregledaj post
    samo da se nadovezem... vidim da nisi informiran, al uz malu modifikaciju se moze kupovati i u nas sa android marketa... a ako zelis sve besplatno onda instaliras aplikaciju Applanet i ima sve besplatno...
    Da,nisam dugo pratio svijet Androida,eto dobro da si me ispravio. Ali opet....uz malu modifikaciju

  16. #16
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    BiH
    Mobitel
    I9100,5210,T28,R310,S35
    Operater
    Eronet
    Postova
    564
    Bodovi
    7.708
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a jbg na iOS-u je sve uz modifikaciju tj. jailbreak

    kao sto na iOS instaliras Cydiu, na android instaliras Applanet
    "all in one"

  17. #17
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    slazem se sa ovim postom, posebno na osvrt ka prethodnim verzijama iPhonea.
    svaka cast appleu, i svim dosadasnjim iPhoneima, no iP4, je prvi konkurentan smartphone.
    je da su i prethodni gazili konkurenciju iOs-om,bili su napredniji,fluidniji...ali tehnicki su bili daleko iza konkurencije.
    cak daleko iza i puno jeftinijih dummija

  18. #18
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    slazem se sa ovim postom, posebno na osvrt ka prethodnim verzijama iPhonea.
    svaka cast appleu, i svim dosadasnjim iPhoneima, no iP4, je prvi konkurentan smartphone.
    je da su i prethodni gazili konkurenciju iOs-om,bili su napredniji,fluidniji...ali tehnicki su bili daleko iza konkurencije.
    cak daleko iza i puno jeftinijih dummija
    Ne bih se složio s ovime da je iPhone u prijašnjim generacijama bio lošiji od tadašnjih smartphone-ova, a kamoli dummyja. Skidanje aplikacija i jailbreak su već jako dugo poznati. Tehički gledano, jedino je kamera bila slabija dok su ostali aspekti bili dosta dobri i u rangu s konkurencijom. OK, mogli su na 3GS-u poradit na zaslonu no i4 je to itekako ispravio i po meni ima trenutno najbolji zaslon na tržištu što se mobitela tiče.
    Bom Chicka WahWah

  19. #19
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    973
    Bodovi
    16.302
    Nivo
    30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    No unatoč svim tim ogromnim razlikama u hardveru, ako se pokrenu iste aplikacije i igrce dostupne i za iOS i za Android, još uvijek se večina njih vrti bolje i fluidnije na 3GSu nego na Desireu.
    Ne čini li to iPhone 3GS u praksi jednako dobrim kao Desire, pa čak i boljim ako gledamo da je sa gotovo duplo slabijim hardverom postignuta ista učinkovitost kao na duplo snažnijem Androidu? (osim kamere, a ekran na iPhonu možda jest manji ali se s njim ekšli može raditi na suncu!)?

  20. #20
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moram priznat da si me nasmijao .
    1) Nijedan mobitel nije tako dobro slozen kao iPhone?? Jel to mislis na gradju, dakle na onaj maltene stakleni iPhone koji kada rokne sa stola na pod se sav smrvi??
    2) Ovo iduce me fakat fasciniralo (nikad vidjene stvari) hahahaha...
    Stvarno, nemoj se uvrijedit ali sada stvarno mislim da si neki zesci Apple fanboy.
    Kaj je to "nikad vidjeno"? Facetim? Tj. razgovori preko kamere? Oprosti, ali to je i moja srotna N96-ica mogla..
    Super ekran? Imas Samsung Wave koji po meni ima bolji ekran od iPhonea..
    3)Moze to lijepse jer je iOS napravljen ko dummy OS, dakle full je jednostavno napravljen da bi se oni debeli Ameri uspjeli snac na njemu..
    4)Slazem se, iTunes je odlican, ali ti o njemu ovisis..
    Dok ne JB-as iPhone ili ne instaliras dodatne programe da zaobidjes iTunes, on je bezveze.
    5)Pa lijepo, naviknuo sam se i na Desireove mane, pa kaj to znaci da imam najbolji mobite??
    6) Snobovski i umisljeni ispad.

    Nemoj se uvrijedit, ali ovime si maltene dokazao da si sminker i da ti je iPhone rekvizit za ku*cenje..
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  21. #21
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cion, nisi skontao ironiju(sarkazam) kolege!?

    covijek je objasnio kako prosjecni iPhone funboy razmislja, ne dajuci za pravo nikome da razmislja drugacije.
    do rijeci potpisujem njegov post, ce3hel - bravo.

    ja sam i u prethodnom postu napisao da software-ski niko nije ravan iphoneu, nije ni sada.
    mada android napreduje i uvjeren sam da ce ga s vremenom prestici (ipak je vise ljudi pametnije od jednog. i vise ekipa programera sposobnije od jedne ekipe), ali i phone je po svome hardweru uvijek kasnio za konkurencijom. to mi niko ne moze sporiti...nije tu u pitanju samo kamera,ali ona je i najvecem laiku uocljiva.

    eto, ja sam koristio 3G te uglavnom s njim bio zadovoljan(osim baterijom), i mjenjao ga za dummy....nije mi falio ni malo....a milion puta sam cuo onu "jednom iPhone, zauvijek iPhone"

  22. #22
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    Cion, nisi skontao ironiju(sarkazam) kolege!?

    covijek je objasnio kako prosjecni iPhone funboy razmislja, ne dajuci za pravo nikome da razmislja drugacije.
    do rijeci potpisujem njegov post, ce3hel - bravo.

    ja sam i u prethodnom postu napisao da software-ski niko nije ravan iphoneu, nije ni sada.
    mada android napreduje i uvjeren sam da ce ga s vremenom prestici (ipak je vise ljudi pametnije od jednog. i vise ekipa programera sposobnije od jedne ekipe), ali i phone je po svome hardweru uvijek kasnio za konkurencijom. to mi niko ne moze sporiti...nije tu u pitanju samo kamera,ali ona je i najvecem laiku uocljiva.

    eto, ja sam koristio 3G te uglavnom s njim bio zadovoljan(osim baterijom), i mjenjao ga za dummy....nije mi falio ni malo....a milion puta sam cuo onu "jednom iPhone, zauvijek iPhone"
    Komentirao bih kraj ovog posta - "jedno
    iPhone, zauvijek iPhone" - s time se slažem, to je moje subjektivno mišljenje!
    U zadnjih nekoliko godina promijenio sam hrpetinu mobova, od Windowsa, Symbiana, Androida, najskupljih i najjeftinijih. I mijenjao sam iPhone za neki drugi mob za koji sam smatrao da je u tom trenutku bolji, no iPhone je uvijek bio #1. Što se tiče Androida, koristio sam X10 i Desire, no niti jedan mi nije sjeo, pogotovo Desire. I na kraju sam se vratio na iPhone. I sljedeći mob za koji bi mijenjao iPhone 4 je iPhone 5, 4GS ili kako ga već budu nazvali.
    Bom Chicka WahWah

  23. #23
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gle, svakom psae kaj voli.. Moja baba ima neku sirotu nokiju, a radje bi simens jos 3 god stariji jel se navikla na njega.
    Meni je iPhone bolji, i to je to. Mozes mi tupit milijon milijona stvari, ali ja necu mislit da je android bolji.
    Isto tako ja nekog ko ima android nemrem uvjerit da je iOS bolji kad ON voli android! Kak ne kuzite?!? Non stop se svadjate oko necega oko cega se ne isplati svadjat.
    Sto ja volim, nemora neko drugi voljeti.
    Jeste sad shvatili?
    One day, sky went blue...

  24. #24
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    Samsung S8+
    Operater
    T-mobile
    Postova
    476
    Bodovi
    12.409
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo kad svi komentiraju iphone4 vs. ostali da podjelim s vama iskustvo svoje impulzivne kupnje. Imao sam iphone 3g, prodao ga kad mi je dosadio, u međuvremenu se malo koristio Nokiom E72 i androidom (vrlo kratko... vidio u jednog prijatelja Motorolu Milestone, pa posudio istu od jednog drugog prijatelja) i sad mi je T-mobile produljenje došlo kao naručeno.

    Uglavnom, nakon nešto malo razmišljanja ipak sam se odlučio za iphone4 i otišao do t-mobile-a kad ono tamo hladan tuš. gospodine iphone4 se čeka oko 3 mjeseca. Tu je trenutno stala rasprava oko bilo kakvog iphonea, jer niti pod razno ne dolazi u obzir da čekam 3 mjeseca za bilo koji telefon (da mi se nudi Salma Hayek i kaže tvoja sam ako me pričekaš 3 mjeseca onda bi možda čekao, ali za telefon come on).

    Uglavnom, izbor je na kraju pao na LG Optimus 7. I sad će vjerojatno dio ljudi napraviti kiselu facu i reći pa koji luđak se sa ip4 prebaci na lg7, ali ono što me fasciniralo kod lg7 je upravo kvaliteta izrade. Nikada nisam nosio futrole, covere, bumpere i ostale oklope u koje ljudi redovito pakiraju svoje mobitele, jer mi jednostavno uništava estetiku mobitela. ip4 je predivno izrađen, staklo je odlično, feeling je odličan, ali čak sam se bio pomirio da ip4 moram obući u nešto (u konačnici bi ga vjerojatno samo spakirao u koznu futrolu) jer bez obuće ip4 kod pada sa stola moze otici na nekoliko malih ip4. Lg7 mi djeluje tako čvrsto, muški, robusno napravljeno da sam ostao zadivljen i na kraju odmah odlucio kupiti taj mob.

    Ostaje mogući problem nedorečenosti wp7 sustava, ali iskreno me čak i veseli malo učenja na nešto posve novo... vidjet ćemo, a u najgorem prodam ga za koji mjesec

  25. #25
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Hrvatska nažalost!
    Mobitel
    Iphone 4 16GB, E72
    Operater
    [t]-mobile
    Postova
    1.138
    Bodovi
    13.359
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.359, Nivo: 27
    Bodovi: 13.359, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stvar je vrlo jednostavno, Apple voliš ili ne voliš i to je to, ja sam svoje vremeno srao po ajfonu, a danas ne mogu zamisliti dan bez ajfona i appleovih gadgeta, tako da, eto, to je sve relativno

    Prodao PC kupio Imac, prodao laptop kupio MacBook, jednostavno, ili ga voliš ili ne voliš, tak je i sa I4, većina koja je imala 3G ili 3GS sad ima i I4, rijetko tko je kupio nešto drugo.

    Prebacivanje slika preko bluetotha mi je bilo zanimljivo dok sam imao samsung d500 ili siemens S55 itd itd...da nejdem dalje
    T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta

  26. 'Hvala' kažu:



 
Zatvorena tema
Stranica 6 od 8 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [n70] nTorch i ostali programi
    By dodo_88 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 11-11-2007, 12:02
  2. ICQ i ostali IM na symbianu
    By KaKaV NeReD in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 31-08-2005, 23:43
  3. SMS - AutoCleanUp i ostali sms problemi
    By htom in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-02-2005, 15:47
  4. Ostali...
    By Jamal in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove