= Citat = Izvorno postao pajo2 Pregledaj post
nije impresivno al je jako značajno...

krenuli su u popularizaciju smartphonea,više uopće ne proizvode one low end telefone, koji su namijenjeni samo za razgovore, već rade jeftine smartphone uređaje (koji po specovima odgovaraju upravo tom low end segmentu) uz sličnu cijenu kao i bivši low end uređaji

to je po meni dosta dobar korak naprijed, u svakom slučaju i za motorolu al i za tehnologiju općenito
"komercijalizacija" smartphonea. približiti visoku tehnologiju krajnjim korisnicima. točno tako. stvara se konkurentnost, pa će sigurno netko odgovoriti istom mjerom.