pozz svima..eto nasao da konacno radi root za wildfire.. pogledao ja taj unrevoked3,skinuo i sta sad?

kako se radi to??

eto linka http://unrevoked.com/rootwiki/doku.p...lic/unrevoked3 ..ali nema tutorijal..

jel zna tko kako se roota sa time?