Zapravo, kad instaliraš aplikaciju, ništa ne pokrećeš Kad plejaš mjuzu iz default playera (ili nekog drugog podržanog), scrobbler se sam pali i sve je automatski. Kasnije nakon što zaustaviš sviranje on se prebacuje u background dok ga sistem skroz ne ugasi i tako sve u krug. U principu korisnička interakcija je minimalna i to mi se sviđa, ne moram ništa paliti gasiti bla bla