Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    = Citat = Izvorno postao Zeee
    Jel moguće poslati java igru sa pc-a na V525 preko bluetooth-a ??

    bit će da se može....
    Zadnji uredio Inovator : 29-11-2004 u 22:12 Razlog: krivi navod

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2004
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma ide najnormalnije, cak je i lakse nego preko kabela, ne trebas nikakvih jad fileova, dosta je samo jar, samo ga posaljes na uredjaj i sve ti drugo pise na uredjaju, no problem, nego nesto bitno, kako ubrzati imenik na v525 mobitelu posto je neizdrzivo spor, postoji li alternativa, recimo neki java imenik?i
    Ili da mijenjam ovo smece od mobitela. (triplets i flex probao i to razne kombinacije ali imenik je i dalje spor do bola, dakle prijedlozi, tipa rijesiti smece
    od motorole i uzeti pravi mobitel SonyEricsson K700i, ima ga buraz i cini mi se puno bolji od mog, ili neku nokiu recimo 3660)


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Linkovi za download besplatnih Java igrica
    By //Wild-Boy\\ in forum Općenito
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 29-06-2010, 19:42
  2. D500-Upload Java Igara
    By Shook in forum Samsung
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 08-11-2006, 10:31
  3. Active sync preko bluetooth-a
    By Henk13 in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-07-2006, 23:44
  4. Java na 3410 preko kabela?
    By sms freak in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-03-2004, 21:39
  5. Crack za snimanje java programa preko kablela
    By Blento in forum Siemens X5x
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-12-2002, 21:30

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove