Ako ste instalirali drivere od BT-a tada je malo kompliciranije ali pojasnit cu kasnije u tekstu, a ako su drivere stavili windowsi xp tada je vrlo jednostavno
desnim klikom na jar datoteku i izaberete send to bluetooth device i samo dalje sledite tekst i radi.
A ako ste instalirali onaj widcomov driver, bar mislim da se tako zove, onda kliknete na samu ikonu mobitela, ne na one ikone gdje imate dial-up handsfree i onaj kako se vec zove u kojeg kad udjete imate audio video idt. direktorije,
vec se klikne direktno na sliku mobitela i tada se pojavi skoro pa isto to samo sa par ikona vise, na jednoj pise push to PIM ili nesto slicno, mozda OBEX, ovisi od verzije do verzije, uglavnom na tu ikonu se samo potegne jar datoteka i mobitel ucini ostalo.
Znam da bas s ovim drugim dijelom nisam bio previse jasan ali mi se sad ne instaliravaju ti driveri kad mi i microsoftovi dobro rade,
ako bas nikome ne bude islo potrazim cd instaliram i javim, ako bas treba.
Pozdrav



Bookmarks