pokusao sam na http://cer.opda.cn i cekam vec 2 dana ali nista! Isao sam i na helloox ali koliko sam shvatio da ne podrzava moj mob ili sam u krivu??? Na kinsekoj stranici sam se registrovao ali ne mogu da skontam kako dalje jer se promjenilo sucelje... lagano pocinjem gubiti zivce jer ne mogu da se snadjem... ako neko ima volje i strpljenja bio bih mu zahvalan da mi pomogne....


Odgovori uz citat
!!! Ne zamjeri mi, ali pola dana trazim po netu sta i kako, lagano pocinjem biti isfrustiran! Pregledao sam milion postova i stranica tako da mi se sve pomutilo u glavi! Ni sam vise nemam pojma sta radim, smorilo me...

Bookmarks