Lagano odustajem od otključavanja ovog sranja od mobitela. Moram reći "sranje" jer se naprosto neda otključati. Nitko osim VIP-a ne može otključati mobitel, a oni pak traže danak od 500 kn. Kvragu s mobitelom ...