Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 18 od 21 PrvaPrva ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 426 do 450 od 521
  1. #426
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Mobitel
    Honor 10 lite
    Operater
    paradajz
    Postova
    73
    Bodovi
    6.908
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.908, Nivo: 19
    Bodovi: 6.908, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 86,0%
    Ukupna aktivnost: 86,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U postavkama (neznam sad tocno pod kojom stavkom) iskljuci fast boot.
    Kad je to ukljuceno onda se mob brzo pali i nemoze se uci u recovery.

  2. 'Hvala' kaže:


  3. #427
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa ovako.. htio sam doci do rootanog aparata zbog nekoliko mogucnosti.. a to su: mogucnost screenshota, veci broj aplikacija, mogucnost modificiranja.. i npr mogao bi staviti htc sense 3.0 i jos takvih stvari.. a s obzirom da je na gingerbreadu ne mogu ga rootat.. a za s-off se ipak ne usudim jer ga prvi put radim.. mislio sam ga vratiti na froyo i tvornicke postavke.. pa ga onda rootati..
    ako netko ima bolji nacin, slobodno neka me savjetuje.
    hvala

  4. #428
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience Points1 year registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    htc evo 3d
    Operater
    tele2
    Postova
    149
    Bodovi
    2.109
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Odkud ti ideja da ga ne možeš rootat na Gingerbreadu? Revolutionary metoda, dobiješ root i S-off bez ikakve muke

  5. #429
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    negdje procitah tako

  6. #430
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience Points1 year registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    htc evo 3d
    Operater
    tele2
    Postova
    149
    Bodovi
    2.109
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma nemaš problema. Samo na komp skini HTC drivere i obavezno isključi HTC sync. Ostalo ti Revolutionary program praktički sam odradi, samo pratiš naredbe i odgovaraš na pitanja. Tako je jednostavno

  7. #431
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samo jos jedna provjera onda vezano za htc drivere.. ovako.. u control panel-->programs imam osim htc sync-a, htc bmp usb driver i htc driver installer. jel to to? ili bi morao imati jos nesto? ok, sync cu obrisat
    samo ta dva mi trebaju ili jos nesto? hvala
    Zadnji uredio chago1991 : 31-08-2012 u 11:28

  8. #432
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience Points1 year registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    htc evo 3d
    Operater
    tele2
    Postova
    149
    Bodovi
    2.109
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao chago1991 Pregledaj post
    samo jos jedna provjera onda vezano za htc drivere.. ovako.. u control panel-->programs imam osim htc sync-a, htc bmp usb driver i htc driver installer. jel to to? ili bi morao imati jos nesto? ok, sync cu obrisat
    samo ta dva mi trebaju ili jos nesto? hvala
    To je sve što trebaš. Samo obriši sync i to je to

  9. #433
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sto mislite o ovom nacinu otkljcavanja htc-a?
    http://www.htcdev.com/bootloader/

  10. #434
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao chago1991 Pregledaj post
    sto mislite o ovom nacinu otkljcavanja htc-a?
    http://www.htcdev.com/bootloader/
    Dobro jutro, dobrodošao na ovaj planet. To je jedini mogući način otključavanja bootloadera.
    O tome se već toliko pisalo da ne kužim kako nisi dosad već primjetio...

  11. #435
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    citao po razno raznim forumima.. od nasih, pa regionalnih i svjetskih.. i na nekoliko lokacija procitao da zapravo nema razlike u tome da li cu svoj htc potpuno otkljucati revolutionary metodom ili preko htcdev-a. da je jedina razlika u tome i pretpostavka da htc zeli znati ko i kolko ljudi "prcka" po "njihovim" uredajima!

  12. #436
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da 90% scene jednostavno ne gleda htcdev kao opciju jer je otključavanje bootloadera za Desire odavno vrlo dobro podržano - a s Revolutionaryjem uvijek ti ostaje opcija da sve zaključaš i iskoristiš pravo na garanciju. Ne treba HTC znati baš sve što radiš na svom mobu, nije li tako

    Što god odabereš od ovo dvoje, dobar je početak.
    Jedina razlika je u tome što s Revolutionary metodom dobivaš S-OFF + recovery i root - sve što tebi zapravo treba. Revolutionary je dosta sigurna metoda i čudi me što još važeš... Razlog zašto ti ne želim oko toga pomoći je što vidim da si početnik i ne vidim da se dovoljno trudiš razumjeti, nhf, nije sve za svakoga i to razumijem. Ako ti krenem pomagati pa nešto zaj* ja sam zadnji koji želi imati prste u tome. Drugi razlog je što nemam Desire pa ne mogu simulirati postupak i na svom mobu.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  13. #437
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    revolutionary prosao bez greske.. dobio i s-off i root. hvala!

  14. #438
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam jos jedan "problem".. imao sam ga i prije revolutionary metode.. samo zaboravih pitat..
    naime.. kad ukljucim mob u punjac upali se bluetooth.. ja ga ugasim, on se opet upali.. isto tako kad me netko nazove.. opet se upali..
    o cemu se radi?

  15. #439
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience Points1 year registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    htc evo 3d
    Operater
    tele2
    Postova
    149
    Bodovi
    2.109
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E ovo prvi put čujem. Ako ti se ista stvar događala na originalnome romu i sada na custom romu, predpostavljam da je problem hardverske prirode. U tome slučaju - servis, ali garanciju si izgubio

  16. #440
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma nisam mijenjao jos rom.. samo sam revolutionary napravio.. i stavio golauncher.. al to je bilo i prije toga.. tj mislim nakon oficijelnog upgrejda na gingerbread.. :/

  17. #441
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience Points1 year registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    htc evo 3d
    Operater
    tele2
    Postova
    149
    Bodovi
    2.109
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Bodovi: 2.109, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao chago1991 Pregledaj post
    ma nisam mijenjao jos rom.. samo sam revolutionary napravio.. i stavio golauncher.. al to je bilo i prije toga.. tj mislim nakon oficijelnog upgrejda na gingerbread.. :/
    Sorry, nisam skužio da nisi mijenjao rom. Stvarno prvi put čujem da se bluetooth pali sam od sebe. Vjerovatno neka greška u upgrade fileu. Jesi pokušao sa downgradeom?

  18. #442
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    15
    Bodovi
    1.124
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Bodovi: 1.124, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nisam.. jer me zapravo ne smeta toliko.. kad ulovim vremena pozabavit cu se malo time.. svejedno, mislio sam da neko zna.. hvala
    javim kako je proslo

    EDIT
    rijesio problem.. bilo je u postavkama programa green screen power.. sve radi bezprijekorno
    Zadnji uredio chago1991 : 07-09-2012 u 01:34

  19. #443
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Sep 2012
    Postova
    4
    Bodovi
    31
    Nivo
    1
    Bodovi: 31, Nivo: 1
    Bodovi: 31, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 4,0%
    Ukupna aktivnost: 4,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    molim vas pomagajte !!! kako da odkljucam htc desire C ! ovo su informacije hboota:

    GOLFU PVT SHIP S-ON RL
    HBOOT-1.28.0000
    RADIO-1.05.98.11M3
    eMMC-boot
    May 17 2012, 16:19:28

    pomagajte telefon trebam pokloniti a radi samo na vip !!! hvala dobri ljudi !

  20. #444
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo je tema o HTC Desireu običnom, Desire C je totalno drugi model i metode o kojima se ovdje pričalo na tvom mobu ne rade.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  21. #445
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Mobitel
    S5 @stock rom
    Operater
    TELE2
    Godina
    45
    Postova
    117
    Bodovi
    10.830
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.830, Nivo: 24
    Bodovi: 10.830, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pojavio mi se problem sa nedostatkom prostora na telefonu i odlucio sam se na root i ubacivanje nekog roma. Na uredjaju je android 2.3.3 . Problem je vec kod samog rootanja. Pokusao sam i unrevoked i revolutionary metodu, ali bez uspjeha.
    Revolutionary mi izbaci :

    Zerging Root... this might take a minute or so.. Root acquired!
    Sending in Caroline...
    Retrieving Caroline from certain doom...
    Retrying Caroline...
    Caroline failed, but had this to say: An error occurred while writing the partition.
    Errors (if any):-
    mtd: not writing bad block at 0x00000000
    mtd: not writing bad block at 0x00000000
    mtd: not writing bad block at 0x00000000
    mtd: not writing bad block at 0x00000000
    mtd: not writing bad block at 0x00000000
    mtd: not writing bad block at 0x00000000


    Ovo su podaci bootloadera:

    BRAVO PVT1 SHIP S-ON
    HBOOT-1.02.0001
    MICROP-031d
    TOUCH PANEL-SYNT0101
    RADIO-5.17.05.23
    Jul 22 2011, 16:19:16

    Mob je bio kod jednog tipa koji se navodno razumije u rootanje i rekao je da se taj model ne moze rootati zbog, kako on kaze, neke greske u hardware-u. Jel se da sto napravit ili da odustanem?

  22. #446
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, imaš bad blockove na NAND-u i Revolutionary ne može odraditi proces zbog toga što bi onda imao korumpirani zapis i vrlo vjerojatno hard brick. Koliko znam bad blockovi su rijetki i najčešće se događaju kao posljedica prevelikog broja flešanja ("izlizani" NAND). Nexus One (bratski model Desirea) nekolicine poznatijih developera je prošao ovu priču, a pomaže jedino promjena matične. Jbga, zla sreća :\
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  23. #447
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Mobitel
    S5 @stock rom
    Operater
    TELE2
    Godina
    45
    Postova
    117
    Bodovi
    10.830
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.830, Nivo: 24
    Bodovi: 10.830, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako je promjena maticne jedini nacin za pristup root-u i mjenjanje room-a, onda je cjela prica definitivno neisplativa. Uglavnom, jel postoji jos neki nacin da na uredjaju dobijem vise od 18mb slobodnog prostora koji svakodnevno dobivam brisanjem cashe-a pojedinih aplikacija?

  24. #448
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako je ovo što je xlr rekao točno, nikakav root ni custom ROM ti tu neće pomoći jer po tome ispada da ti hardver odumire.

  25. #449
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, greška je najvjerojatnije na hboot particiji i Revolutionary ne može zapisati u NAND ono što treba jer je block oštećen. Kod hboota je to malo delikatnije i, opet govorim po sjećanju, mislim da je Alpharev (a valjda i Revolutionary) dozvoljavao samo jedan bad block.

    Probaj proguglati mogu li se na Desireu remapirati blockovi, dal putem JTAG-a ili nekog drugog alata... To bi onda mogao odraditi i lokalni serviser. Dosta ovoga je napisano iz glave jer dugo nisam pratio HTC scenu pa sam možda neke stvari i pobrkao, a i sam problem je vrlo rijedak. Sretno!
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  26. #450
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    HTC Desire, Nokia 5800 XM
    Operater
    VIP
    Postova
    82
    Bodovi
    6.795
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.795, Nivo: 19
    Bodovi: 6.795, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poštovani,

    Imam HTC Desire kupljen u VIP-a prije gotovo dvije godine. Ovo ljeto sam se odlucio na root i cyanogen 7.2, ako me pamcenje sluzi koristio sam se UNREWOKED metodom priliko roota.
    Kako mi se blizi istek garancije, a mob bi trebao na servis sada zelim vratiti stock rom da iskoristim garanciju...
    Na mobitelu sam napravio Nandroid backup preko clockwork recovery-a i sad sam vratio stock koji je bio na mobu ali mobitel je jos uvijek rootan.
    Zanima me koji je najlaksi nacin da ga unrootam i maknem clockwork?

    U vasem trutorialu treba se skinuti original rom preko shipped ROMs stranice pa ga flashati. Da li je to bas potrebno?
    Na mome stock rom-u Baseband version je: 32.49.00.32U_5.11.05.27 a software number je: 2.33.163.1
    Na shipped rooms stranici nasao sam ovaj: RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.29.405.5_Radio_32.49.00. 32U_5.11.05.27_release_159811_signed
    Dakle razlika je u Software numberu, koji nije isti kao na mom stock android froyo 2.2. Hoce li to imati utjecaja na garanciju?

    Moze li se mob samo unrootati preko nekog programa bez da se cijeli rom flashira posto sam vec vratio svoj OEM Stock rom?
    Zadnji uredio Nemesis : 12-10-2012 u 16:37


 
+ Odgovori na temu
Stranica 18 od 21 PrvaPrva ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 524
    Posljednji post: 28-06-2014, 20:43
  2. Odgovora: 90
    Posljednji post: 16-04-2014, 15:18
  3. Odgovora: 1
    Posljednji post: 02-04-2012, 20:03
  4. Odgovora: 10
    Posljednji post: 08-01-2012, 12:46
  5. Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-10-2011, 18:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove