Particiju si napravio i ona ne ide nigdje dok ne preformatiras cijelu karticu u gpartedu ili sl. Samo fleshas i uzivas. Ako rom ima podrsku za app2ext on ce napraviti sve ostalo. Zapamti jedino da aplikacije sad instaliras na internu memoriju, a ne sd - tvoja interna je sada zapravo ext particija.


Odgovori uz citat



Radio sam TOČNO SVE po tom tutorialu iz 12.posta i winndowsi ne prepoznaju karticu,probao sam po još nekim tutorijima koji su ustvari isti ali opet ista stvar,nema veze,sad je sve rješeno,hvala vam na pomoči 

Bookmarks