Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao lujo_zgb Pregledaj post
    skinul drito na mob i probal instalirat i prek quickofficea i preko astra i preko app instalera i odma iz browsera... nece.
    hm...nemam pojma
    probaj skinuti od tuda:

    link

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam iskoristio Easy Root 1.3.x (1 UDS preko PayPal-a) i sve veselo radi

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    6p, BB9700
    Operater
    Bonbon
    Postova
    595
    Bodovi
    17.148
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.148, Nivo: 31
    Bodovi: 17.148, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pajo2 Pregledaj post
    hm...nemam pojma
    probaj skinuti od tuda:

    link
    radi ko grom! hvala
    overclockanje isto digel sam na 800mhz

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    probajte se igrati s ovim overclockom isto
    dakle iz menija odaberite settings i u custom rate upišite recimo 720000, a za custom vsel npr 42, okrenite mob u landscape mode i nakon 1,2GHz bi se trebala pojaviti ta custom frekvencija od 720MHz. S ovime baterija bi trebala trajati potpuno isto kao na stocku..
    (s parametrom vsel se određuje koliki je napon procesora, a što je on veći to je i potrošnja veća)

    negativna strana je da za određene napone mob može postati nestabilan, al u principu nebi trebao biti ako se držite nekih normalnih vrijednosti (40-60) za manje više sve frekvencije


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Milestone] Tutorial- Root + Overclocking
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 69
    Posljednji post: 21-04-2018, 14:13
  2. [Milestone] Tutorial - uklanjanje Motonav-a
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 21-03-2011, 22:25
  3. [Milestone] Tutorial - Novi firmware + Open recovery
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 16-10-2010, 21:51
  4. Odgovora: 78
    Posljednji post: 02-09-2010, 18:26
  5. [Milestone] Tutorial - Froyo
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-08-2010, 11:56

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove