hm...nemam pojma
probaj skinuti od tuda:
link
hm...nemam pojma
probaj skinuti od tuda:
link
Ja sam iskoristio Easy Root 1.3.x (1 UDS preko PayPal-a) i sve veselo radi![]()
probajte se igrati s ovim overclockom isto
dakle iz menija odaberite settings i u custom rate upišite recimo 720000, a za custom vsel npr 42, okrenite mob u landscape mode i nakon 1,2GHz bi se trebala pojaviti ta custom frekvencija od 720MHz. S ovime baterija bi trebala trajati potpuno isto kao na stocku..
(s parametrom vsel se određuje koliki je napon procesora, a što je on veći to je i potrošnja veća)
negativna strana je da za određene napone mob može postati nestabilan, al u principu nebi trebao biti ako se držite nekih normalnih vrijednosti (40-60) za manje više sve frekvencije
Bookmarks