Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34
  1. #26
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2010
    Mobitel
    Nokia N8
    Operater
    Tele 2
    Postova
    272
    Bodovi
    1.970
    Nivo
    10
    Bodovi: 1.970, Nivo: 10
    Bodovi: 1.970, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jeli sigurno da ne može prikazivati MKV filove, šta nije isto kao i na svim S^3 uređajima?
    Zadnji uredio DASP : 03-05-2011 u 19:34

  2. #27
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Desire HD, N900, N8, E72
    Operater
    Tele2/T-Mobile
    Postova
    1.217
    Bodovi
    19.415
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo ekipo, malo review E7:
    Nokia Communicator jedan je od najpoznatijih brandova smartphonea, sve je krenulo vec davne 1996. godine kada je Nokia predstavila model Nokia 9000 Communicator i time definirala sto je smartphone. Krajem 90-tih godina ukoliko ste se bavili ozbiljnim poslom, ili ste posjedovali BlackBerry, ili neki Windows Mobile (CE) ili Nokiu Communicator.
    Spoj malog PDA racunala i mobitela, ono sto danas predstavlja smartphone. Nakon Communicatora 9000 slijedili su 9110, 9210, te poznati 9500 koji posebno volimo i poslijednji E90. Nokia 9300 je bila light varijanta 9500 i nije se smatrala Communicatorom.



    Iako smo mislili da je Nokia E90 poslijednji Communicator iz Nokije, vec u Londonu na Nokia World 2010, premijerno smo vidjeli nastavak ove popularne serije u modelu Nokia E7 koju smo ovaj puta stavili pred ne tako lagan test. Nokia E7 dosla je na trziste i nema lagan zadatak, posebice jer je Symbian^3 u padu, Nokia gubi trzisni udio a konkurenti rastu. Uz to, spoj Microsofta i Nokije najavljuju posebne Windows Phone 7 Communicatore. Sto ce biti ne znamo, no znamo da danas mozete pribaviti Nokiju E7.Hardverski ne razlikuje se toliko od Nokije N8, a donosi izvrsnu AMOLED tehnologiju sa CBD ekranom - Clear Black Display, gdje iz Nokije kazu da je crnija od crne, a mi smo se uvjerili da je to zbilja tako.


    i video na kraju:

    http://youtu.be/eG8OtMnDGLM?hd=1

  3. #28
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobil bum i ja testnu nokiju za koj dan samo neznam jel bum ju trebal vratit il je ostavljaju meni...
    One day, sky went blue...

  4. #29
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo, došla meni nokia na vrata. Sad ju ažuriram, al nekak mi je čudno koristiti Symbian nakon iOS-a. Prvi dojam mi je bio "Koj ekran!!". Ima stvarno veliki ekran.
    Tipkovnica na razvlačenje, nekak mi se is prva i ne dopada. Čudno je pisat na njoj, a kad se izvlači, onag naglo izađe, a pri sklapanju ide lagano.
    Homescreen malo lagga, tak da me se ni to nije baš nekak dojmilo..
    Poruke dolaze u nekakvom malom balončiću gore lijevo u kutku, a pisanje poruke je nekak isto ugodno (nakon navikavanja na tipkovnicu, naravno
    Toliko od mene za sada, kada se još malo poigram, javim još nekaj iz prve ruke
    One day, sky went blue...

  5. #30
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung galaxy S3
    Operater
    098/095
    Postova
    280
    Bodovi
    4.527
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.527, Nivo: 15
    Bodovi: 4.527, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    New Symbian^3 homescreen leaked by Nokia Germany
    http://www.gsmarena.com/new_symbian3...-news-2626.php


  6. #31
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Molio bi vas da pitate kaj vas zanima, jel za vikend snimam video, pa da znam na koja pitanja da odgovorim
    One day, sky went blue...

  7. #32
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Aug 2011
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    update nokia E7-00

    prije par dana sam kupio nokiu e7 i bio bi red uraditi joj update , ali ..... uopste mi na tel. ne ucitava da ima nova verzija tj. novi symbian anna . tel. je vodafon-ov pa neznam ima li to kakve veze ??? iskreno nisam bas strucan ali pojedinci su mi rekli da trebam product-code mijenjati da bi mogao update. HELPPP !!!! UNAPRIJED HVALA .

  8. #33
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    3GS 32Gb
    Operater
    t-mobile
    Postova
    188
    Bodovi
    3.005
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.005, Nivo: 12
    Bodovi: 3.005, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koliko Vam traje baterije? Ponekad ju moram puniti 2 puta dnevno, uz stalni wlan, a kad nema wlana tad je 3G ukljucen, nekoliko poruka i poziva na dan ... Imao sam prije N8 i ona je po pitanju baterije bila mnogo, mnogo bolja

  9. #34
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 dana, stalno online
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Slične teme

  1. Odgovora: 1315
    Posljednji post: 25-01-2016, 11:57
  2. [N900] glasine, specifikacije ...
    By Vepar in forum Linux Maemo/MeeGo
    Odgovora: 148
    Posljednji post: 24-12-2010, 20:37
  3. [X10] glasine, specifikacije....
    By yager in forum Ostale symbian Nokie
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-02-2010, 09:42
  4. [E71] glasine - fotografije, specifikacije
    By Destroyer in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 11-05-2008, 08:21
  5. [e66] glasine - fotografije, specifikacije
    By Destroyer in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 09-05-2008, 10:35

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove