radi dosta dobro...fluidniji je launcher od ovog što je trenutno na 2.1
flash se isto može instalirati, iako dosta se skrolanje po browseru usporava kad se gledaju neki filmići i slično....
ostale stvari iz normalnog froyoa su isto prisutne (tethering, app2SD, novi market...), i mob je primjetno brži (ulazak/izlazak iz menija i slično)
ono što fali je crystal talk i uz kameru ne radi baš LED notifikacija
uglavnom, meni dosta fali kamera tako da ću ipak pričekati neku neku noviju verziju, il službeni ROM



Odgovori uz citat
Bookmarks