banda lopovska meni su tako naplatili 750,00 kuna, u 6 mjesecu,a deset mjeseci prije 109,00 pretplata i isto tako ne trošim i ne skidam ništa. bio sam i u vip centru i zvao službu ali nikakve koristi od svega. ljudi NE NASJEDAJTE na besplatan net do kraja godine je sve ćete platiti BANDA LOPOVSKA od VIPA...gamad


Odgovori uz citat
Bookmarks