Ah tek sad vidim da bi mi bilo bolje da sam sve kontakte trpao na gmail. Nisam znao da se tako mogu svi podaci koristiti bez obzira koji mob koristim. Eh to je super stvar samo nisam znao za to. Od sad svi kontakti idu na gmail account umjesto na phone. Ima li kakva opcija da trenutne kontakte koji su mi u phone-u prebacim na gmail?


Odgovori uz citat
Bookmarks