Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Threaded View

  1. #12
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Brickati Desire je vrloooo tesko. Vjeruj mi, ja sam (dok sam bio noob kaj se toga tice) izvodio svakakve peezdarije sa mobom i jos uvijek radi.
    Root je najlaksi postupak, poslije mozes ostaviti stock ROM (Froyo) a mozes i neki custom nabacit.
    I time si se rijesio poteskoca oko nedostatka memorije.

    Preko recoverya napravis backup, tako da ako se bilo sto dogodi da se mozes spasit..
    Osim toga, postupak za unroot je jos laksi..
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  2. 'Hvala' kaže:



 

Slične teme

  1. application needs to close
    By WANKoner1 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-05-2008, 16:43
  2. 6280 i Mass storage mod
    By T-Maca in forum Nokia
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-12-2006, 20:47
  3. n80 application
    By nevidljivi in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-05-2006, 11:12
  4. Symbian 3rd edition application
    By rage99 in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 15-05-2006, 22:40
  5. MobFile.Com - Free file storage
    By sezam-picika in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-04-2006, 23:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove