Gle, jedan dio cache-a se može pobrisati, tako da nemožeš stvarno ostati bez memorije korištenjem predinstaliranih aplikacija, ali uz par desetaka naknadno instaliranih programa memorije već počinje faliti.
Ja bih rekao da je to veći propust HTC-a nego Googla. Da su lijepo stavili 500mb memorije za aplikacije kao što je to napravio SE sa svojim X10 svi bi bili sretni i zadovoljni. HTC ovo radi oduvijek, ista je situacija sa svim drugim WM i Android HTC-ima, valjda na taj način tjeraju ljude da što češće kupuju novi mobitel. A i tjeranjem ljudi da rootaju mobitel da bi bio upotrebljiv na elegantan način poništavaju jamstvene obveze.
Odličan primjer divljeg azijskog kapitalizma, nema kaj.


Odgovori uz citat
Bookmarks