Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 153

Tema: Apple iOS 4

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam pitanje, jesu i kod vas drugih neke aplikacije na iOS4 usporene?
    Npr. Facebook aplikacija, kada pritisnem "Like" ili napisem neki komentar, treba mu uzasno dugo da to napravi. Na 3.1.3 nije tako laggo :/

    I jos nesto, jesam ja to nesto krivo shvatio ili to mora bit tako.
    Na demonstraciji iOS4 rekli su da se App "freeza" odnosno da se pauzira kada prelazis iz 1 u 2 program preko multitaskinga. E sad, ja kada igram igru, npr. sah, i sad odem u Mail da nesto pogledam i pritisnem 2 puta Home Button da se vratim u igricu, pritisnem ikonicu dolje u multitasking baru i on mi uopce ne nastavlja od kuda sam stao nego mi ponovo pokrece app.
    To sam primjetio na jos aplikacija i pocelo ke lagano nervirat..
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  2. #2
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao -->Cionn<-- Pregledaj post
    Imam pitanje, jesu i kod vas drugih neke aplikacije na iOS4 usporene?
    Npr. Facebook aplikacija, kada pritisnem "Like" ili napisem neki komentar, treba mu uzasno dugo da to napravi. Na 3.1.3 nije tako laggo :/

    I jos nesto, jesam ja to nesto krivo shvatio ili to mora bit tako.
    Na demonstraciji iOS4 rekli su da se App "freeza" odnosno da se pauzira kada prelazis iz 1 u 2 program preko multitaskinga. E sad, ja kada igram igru, npr. sah, i sad odem u Mail da nesto pogledam i pritisnem 2 puta Home Button da se vratim u igricu, pritisnem ikonicu dolje u multitasking baru i on mi uopce ne nastavlja od kuda sam stao nego mi ponovo pokrece app.
    To sam primjetio na jos aplikacija i pocelo ke lagano nervirat..
    jel app dobio podrsku za multitasking? dosta ih jos nisu izdali update s podrskom
    iPhone 5s 16 GB

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    228
    Bodovi
    3.147
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.147, Nivo: 13
    Bodovi: 3.147, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stavio sam prije par dana OS4 i jailbreak i unlock napravio...skinuo sve kaj sam i prije imao. imam 3G ..sve sam instalirao osim multitasking koji sam uzeo sa Cydie (backgrounder). u principu kad napravite jailbreak skinite si stvari koje vas zanimaju sa featured liste a zatim gledaj dalje kaj vas još može zanimat pa dodavat.... meni sve radi kako treba na 3G-u. internet mi je osjetljivo brži aplikacije su zanemarivo sporije i to je sve... a backgrounder radi punom parom... i ako itko ima ideju kako da si nabavim iphone 4 nek mi javi..


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Apple iPad
    By mobber in forum Android Tablet
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 16-03-2015, 10:24
  2. N95 8GB VS Apple iPhone 3G
    By superg in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 01-03-2009, 14:54
  3. apple novosti
    By rospaya in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 24-11-2007, 12:46
  4. apple ipod
    By Sanader in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 22-08-2005, 11:18

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove