Nisam pametan, nigdje nemogu naci konkretan tutorial i redsnow (za winse) za jb-at iphone
edit: nasao
http://www.iphoneheat.com/2010/06/ja...n0w-0-9-5-bet/
Nisam pametan, nigdje nemogu naci konkretan tutorial i redsnow (za winse) za jb-at iphone
edit: nasao
http://www.iphoneheat.com/2010/06/ja...n0w-0-9-5-bet/
Zadnji uredio Whistler : 22-06-2010 u 14:46
Ja sam s ovim radio JB na svom i još uvijek radi,samo sam ga danas napokon otključao...
http://jailbreak.bloger.hr/post/reds...2/2198308.aspx
dobro, jel se može jailbreakat iOS4 koji je jučer izašao? imam ipod touch 2g.
guglao sam malo i našao postupke od prije 3-4 dana i više. kako je to moguće ako je jučer izašao OS.
dal mogu preko tih postupaka i ja napraviti ili treba još pričekati?
Dinamo rules!!!
ja sam napravio update na iOS4 danas i JB-o, sve je proslo bez ikakvih problema, isto ko i prije...
sve sto trebate imate na ovom linku gore.
imam 3G, da se zna ^^
EDIT: moram reci da ne preporucam multitasking za 3g, stavio sam ga kad sam JB-o i sad mi vise ne radi, tamo dolje mi je samo crno, neznam zbog cega se to dogodilo. ali ionako nisam bio zadovoljan s ti "multitaskingom". puno bolja kombinacija mi je backgrounder+kirikae
Zadnji uredio z33 : 23-06-2010 u 00:06
Bookmarks