Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 153

Tema: Apple iOS 4

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Mobitel
    3GS 32Gb
    Operater
    t-mobile
    Postova
    188
    Bodovi
    3.005
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.005, Nivo: 12
    Bodovi: 3.005, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam pametan, nigdje nemogu naci konkretan tutorial i redsnow (za winse) za jb-at iphone

    edit: nasao

    http://www.iphoneheat.com/2010/06/ja...n0w-0-9-5-bet/
    Zadnji uredio Whistler : 22-06-2010 u 14:46

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2009
    Mobitel
    nokia 5800XM,iPhone 3G 8G
    Postova
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam s ovim radio JB na svom i još uvijek radi,samo sam ga danas napokon otključao...

    http://jailbreak.bloger.hr/post/reds...2/2198308.aspx

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    varazdin
    Mobitel
    SE K550i
    Operater
    091
    Godina
    34
    Postova
    406
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobro, jel se može jailbreakat iOS4 koji je jučer izašao? imam ipod touch 2g.
    guglao sam malo i našao postupke od prije 3-4 dana i više. kako je to moguće ako je jučer izašao OS.
    dal mogu preko tih postupaka i ja napraviti ili treba još pričekati?
    Dinamo rules!!!

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    HTC One X
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    54
    Bodovi
    10.125
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.125, Nivo: 24
    Bodovi: 10.125, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Whistler Pregledaj post
    Nisam pametan, nigdje nemogu naci konkretan tutorial i redsnow (za winse) za jb-at iphone

    edit: nasao

    http://www.iphoneheat.com/2010/06/ja...n0w-0-9-5-bet/
    ja sam napravio update na iOS4 danas i JB-o, sve je proslo bez ikakvih problema, isto ko i prije...
    sve sto trebate imate na ovom linku gore.
    imam 3G, da se zna ^^

    EDIT: moram reci da ne preporucam multitasking za 3g, stavio sam ga kad sam JB-o i sad mi vise ne radi, tamo dolje mi je samo crno, neznam zbog cega se to dogodilo. ali ionako nisam bio zadovoljan s ti "multitaskingom". puno bolja kombinacija mi je backgrounder+kirikae
    Zadnji uredio z33 : 23-06-2010 u 00:06


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Apple iPad
    By mobber in forum Android Tablet
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 16-03-2015, 10:24
  2. N95 8GB VS Apple iPhone 3G
    By superg in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 01-03-2009, 14:54
  3. apple novosti
    By rospaya in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 24-11-2007, 12:46
  4. apple ipod
    By Sanader in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 22-08-2005, 11:18

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove