ramone,ja sam par postova prije odg nA tvoje pitanje... ne radit backup i sve ce radit![]()
ramone,ja sam par postova prije odg nA tvoje pitanje... ne radit backup i sve ce radit![]()
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
R.I.P.-16.10.2007.
Bookmarks