Nisam pametan, nigdje nemogu naci konkretan tutorial i redsnow (za winse) za jb-at iphone
edit: nasao
http://www.iphoneheat.com/2010/06/ja...n0w-0-9-5-bet/
Nisam pametan, nigdje nemogu naci konkretan tutorial i redsnow (za winse) za jb-at iphone
edit: nasao
http://www.iphoneheat.com/2010/06/ja...n0w-0-9-5-bet/
Zadnji uredio Whistler : 22-06-2010 u 14:46
Bookmarks