Ma ok je stari, stvarno si puno pomogao svim noobovima ovdje, uključujući naravno i mene. Jbga, zajeb se desio. Najviše me jebe sto su mi se zbrisali notes, jedino sam tamo imao zapisan PIN od devizne kartice, sad ga nemam više
Sva sreća pa mi ta kartica služi samo za online naručivanje
PS: Nakon što sam stavio taj Euro .31, to je to? Mob ako se slučajno nešto desi može bez beda na popravak?
Btw, nakon unroota pogledo sam jel došao za našu regiju novi update, još ga nema....




Odgovori uz citat
Bookmarks