Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da..adkle ovi GOTovi flashevi nisu service, i brišu sve

    sorry svima, ako ste pogubili neke bitne stvari...

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    T-mobile Pulse
    Operater
    Tele2
    Postova
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pajo2 Pregledaj post
    da..adkle ovi GOTovi flashevi nisu service, i brišu sve

    sorry svima, ako ste pogubili neke bitne stvari...
    Ma ok je stari, stvarno si puno pomogao svim noobovima ovdje, uključujući naravno i mene. Jbga, zajeb se desio. Najviše me jebe sto su mi se zbrisali notes, jedino sam tamo imao zapisan PIN od devizne kartice, sad ga nemam više
    Sva sreća pa mi ta kartica služi samo za online naručivanje

    PS: Nakon što sam stavio taj Euro .31, to je to? Mob ako se slučajno nešto desi može bez beda na popravak?
    Btw, nakon unroota pogledo sam jel došao za našu regiju novi update, još ga nema....

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao duude88 Pregledaj post
    Najviše me jebe sto su mi se zbrisali notes, jedino sam tamo imao zapisan PIN od devizne kartice, sad ga nemam više
    Sva sreća pa mi ta kartica služi samo za online naručivanje
    a čuj, nenamjerno sam te natjerao da šparaš malo

    = Citat = Izvorno postao duude88 Pregledaj post
    PS: Nakon što sam stavio taj Euro .31, to je to? Mob ako se slučajno nešto desi može bez beda na popravak?
    yup, to je to...sad je ko iz dućana

    sretno s desireom


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 78
    Posljednji post: 02-09-2010, 18:26
  2. [HTC Magic] Root, kako dalje
    By zvone07 in forum HTC
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-06-2010, 20:48
  3. Overclocking
    By informer in forum Stolna računala
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 23-01-2007, 16:57
  4. Overclocking 6800GS Help.
    By Domek in forum Stolna računala
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-07-2006, 23:30
  5. overclocking
    By Lorry-Brzi in forum Aplikacije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-02-2006, 02:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove