hmm, javlja mi "We got a problem Houston" i ne napravi ništa.
Nego, sa mojimMilestone original 2.1 rom-om i 2.36 fw market fejkanje bi baš zgodno došlo, jer npr. ne mogu nadograditi staru verziju mapsa koja dolazi za Motorolu...
ima li neki site na kojem se mogu skidati APK-ovi pa stavljati ručno, ali da se updatea zanimljivim apliakcijama?



" i ne napravi ništa.
Odgovori uz citat
Bookmarks