Pozdrav!
Ovako, planiram kupit SE Satio u Vip-u ( jer ga ni u t-mobile ni u tele2 nema) ali mi vip ne paše pa bi ga trebalo otključat.
E sad me jedino zanima jel se može taj mob otključat i ako može koji je postupak?
Hvala!