Hm, a jesi li mozda procitao i ovo? Ako jesi, onda vjerojatno i sam shvacas da je ovo prilicno lose odabran naslov.
Osim toga, tema za SEUS vec postoji (pogledaj superthread), nisi uopce spomenuo o kojem mobitelu uopce pricas, no prilicno sam siguran da i on ima svoju vlastitu temu... Pa su tu onda razne teme o moddanju...
Sve u svemu, nova tema nikako nije potrebna.
![]()



Bookmarks