Pozdrav, instalirao sam dotični program na svoj aparat (e61i) i na pc.
Problem je malo čudan:
1) Pokrenem mobiolu na PCu (win 7)
2) Pokrenem mobiolu na mobunamjestim da se spaja preko BTa na port 4
3) Odaberem na mobu spajanje preko bluetootha, mob se spoji na pc (port 4) i piše connected
E sad, program bi trebao streamati sliku s moba na pc, al to se ne ešava. Dakle samo piše na mobu connected, a na pcu se ne dešava ništa, nema streama.
Ima itko ideju?


Odgovori uz citat
Bookmarks