Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    DHD SGS N8
    Operater
    tele2/bonbon
    Postova
    518
    Bodovi
    9.969
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Mobiola Webcam problem

    Pozdrav, instalirao sam dotični program na svoj aparat (e61i) i na pc.

    Problem je malo čudan:

    1) Pokrenem mobiolu na PCu (win 7)
    2) Pokrenem mobiolu na mobunamjestim da se spaja preko BTa na port 4
    3) Odaberem na mobu spajanje preko bluetootha, mob se spoji na pc (port 4) i piše connected

    E sad, program bi trebao streamati sliku s moba na pc, al to se ne ešava. Dakle samo piše na mobu connected, a na pcu se ne dešava ništa, nema streama.

    Ima itko ideju?

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sheep1501 Pregledaj post
    Pozdrav, instalirao sam dotični program na svoj aparat (e61i) i na pc.

    Problem je malo čudan:

    1) Pokrenem mobiolu na PCu (win 7)
    2) Pokrenem mobiolu na mobunamjestim da se spaja preko BTa na port 4
    3) Odaberem na mobu spajanje preko bluetootha, mob se spoji na pc (port 4) i piše connected

    E sad, program bi trebao streamati sliku s moba na pc, al to se ne ešava. Dakle samo piše na mobu connected, a na pcu se ne dešava ništa, nema streama.

    Ima itko ideju?
    Imao sam ja takav isti problem sa N82. Problem je u tome što sam imao neku noviju verziju Blue Soleil-a pa nije htjelo..
    Stavio sam natrag 5.0.5. 178 i sad radi bez problema!
    Btw, na XP-u sam imao taj problem
    T630->K700i->K530->N73->N82->Omnia->Galaxy->Legend->Desire->GalaxyS->GalaxySII->EVO3D -> SGS -> SGS2 -> SGS3

  3. 'Hvala' kaže:


  4. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    DHD SGS N8
    Operater
    tele2/bonbon
    Postova
    518
    Bodovi
    9.969
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heh, vidi, radi. Hvala!

  5. #4
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    May 2010
    Mobitel
    Nokia 6220 classic
    Operater
    BHMobile
    Postova
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question [6220c] Kako isljuciti crvenu LED na kameri

    Pozz prije svega,
    Instalirao sam mobiola webcam program i kada se konektujem preko bluetootha na pc,uvijek mi svijetli ona crvena LED pored xenon blica :S Ima li neki nacin na se ona iskljucuje i ukljucuje po zelji?

  6. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao FuRy Pregledaj post
    Pozz prije svega,
    Instalirao sam mobiola webcam program i kada se konektujem preko bluetootha na pc,uvijek mi svijetli ona crvena LED pored xenon blica :S Ima li neki nacin na se ona iskljucuje i ukljucuje po zelji?
    Hmm, dobro pitanje.. Na N82 mi također stalno svijetli crvena lampica.. Koliko znam, nemože se isključiti, ali ona ne svijetli ako korisiš prednju kameru (ako je imaš), iako je slika puno kvalitenija na zadnjoj (glavnoj) kameri.
    T630->K700i->K530->N73->N82->Omnia->Galaxy->Legend->Desire->GalaxyS->GalaxySII->EVO3D -> SGS -> SGS2 -> SGS3


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [5630] problem sa mobiola webcam i msn-om
    By Lacko in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-03-2010, 11:56
  2. k700 webcam: problem
    By hack100 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 20-10-2009, 11:55
  3. [N73] Pitanje u vezi Mobiola web cam v3
    By georgy in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-08-2008, 12:44
  4. Webcam problem
    By bmw touring in forum Stolna računala
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 04-01-2008, 11:44
  5. Webcam
    By Snake in forum Stolna računala
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-01-2006, 15:32

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove