@batal,
1) Obavezno procitaj pravila foruma, pogotovo ona o naslovima tema, kad vec ides otvarati novu temu.
2) Koristi pretrazivanje.
3) Taj MOBILedit je koliko znam prilicno star, i meni osobno nikad nije dobro radio. Postoje neusporedivo bolja rjesenja - potrazi MyPhoneExplorer (ako stvarno pricas o Sony Ericsson mobitelu).
![]()



Bookmarks