Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Threaded View

  1. #3
    Forumaš Postignuća:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Postova
    23
    Bodovi
    5.991
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.991, Nivo: 18
    Bodovi: 5.991, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2577 direktorij je specijalan direktorij za Windows CE/Mobile i služi za automatsko pokretanje aplikacije sa SD kartice (autorun). Dakle taj direktorij je hardkodiran u Win ROM. Ako se na SD kartici nalazi direktorij 2577 i u njemu Autorun.exe i takva kartica se umetne u Windows CE/Mobile uređaj, windowsi to automatski pokreću. Ne mora uvijek biti Autorun.exe, to ovisi o implementaciji ROM-a na nekom uređaju. To je kao i autorun za CD-ove kad umetneš CD u Windows automatski se pokreće instalacija, samo ovdje je isto implementirano za memorijsku karticu. Naravno da proizvođači to koriste, uostalom njima je to i namijenjeno, za instalaciju softwera i update-a. Kad se jednom napravi instalacija/update ovo više nije potrebno.
    Zadnji uredio OpasanNekiLik : 15-04-2010 u 09:10


 

Slične teme

  1. [Tutorial] Sygic Mobile Maps 10 (Android)
    By hrc50 in forum Android
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 18-01-2013, 21:22
  2. Sygic Mobile Maps 10 - SpeedCams
    By OpasanNekiLik in forum Sygic
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-12-2012, 21:30
  3. Odgovora: 13
    Posljednji post: 21-01-2012, 00:02
  4. Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-08-2011, 22:35
  5. Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-08-2011, 22:29

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove