Kako kome. Meni osobno je bolji standardniji multitasking. To limitiranje je bezveze, i da ne možeš imat otvorene dvije slične aplikacije.
Kako možeš pričat da iPhonov multitasking štedi bateriju a nije ni izašao? Ili misliš na štednju u usporedbi sa standardnim multitaskingom? Svejedno, treba pričekat da izađe. Potrošnja baterije sa samim uvođenjem multitaskinga će porast.



Odgovori uz citat
Bookmarks