Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: iPhone OS 4

Hybrid View

  1. #1
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gogobond Pregledaj post
    Evo pitanje da ponovim:

    Multitasking kakav postoji na svim trenutno prisutnim smartphonovima nema apsolutno nikakve veze s ovim što je Jobs predstavio jučer na keynote-u. Dali nam STVARNO na smartphone-u treba MT-ing koji toliko usporava uređaj i cijedi mu bateriju do iznemoglosti...ili se možemo zadovoljiti sa apple-ovim riješenjem koje 7 BITNIH servisa (koji ce se u buducim updejtovima proširivati) stalno vrti u pozadini i na taj nacin neusporedivo bolje stedi brzinu i bateriju?
    Kako kome. Meni osobno je bolji standardniji multitasking. To limitiranje je bezveze, i da ne možeš imat otvorene dvije slične aplikacije.
    Kako možeš pričat da iPhonov multitasking štedi bateriju a nije ni izašao? Ili misliš na štednju u usporedbi sa standardnim multitaskingom? Svejedno, treba pričekat da izađe. Potrošnja baterije sa samim uvođenjem multitaskinga će porast.

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb, Rijeka
    Mobitel
    Iphone3g, N95
    Operater
    T-Scum
    Godina
    44
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    Kako kome. Meni osobno je bolji standardniji multitasking. To limitiranje je bezveze, i da ne možeš imat otvorene dvije slične aplikacije.
    Kako možeš pričat da iPhonov multitasking štedi bateriju a nije ni izašao? Ili misliš na štednju u usporedbi sa standardnim multitaskingom? Svejedno, treba pričekat da izađe. Potrošnja baterije sa samim uvođenjem multitaskinga će porast.
    Porasti hoće, naravno ... Al puno manje nego da su uveli standardni multitasking... pa to smo vec apsolvirali...da se ne ponavljamo


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Ne mogu upaliti iPhone
    By tomiz in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 08-09-2011, 11:45
  2. iPhone 3G vs. iPhone 3GS
    By Dominik3333 in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 25-07-2010, 16:40
  3. Opera mini za iphone
    By konan1 in forum iPhone aplikacije
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 16-06-2010, 13:31
  4. T-mobile puls ili Iphone
    By slavoncec in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-04-2010, 18:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove