Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: iPhone OS 4

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dali ovo znaci da nece biti predstavljanja bas novog uredaja?

    ok kolko sam skuzio na 3g nece raditi multitask i sta jos?

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb, Rijeka
    Mobitel
    Iphone3g, N95
    Operater
    T-Scum
    Godina
    44
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao EagleONE Pregledaj post
    dali ovo znaci da nece biti predstavljanja bas novog uredaja?

    ok kolko sam skuzio na 3g nece raditi multitask i sta jos?
    Ma bit ce novi iphone na ljeto...Samo vec znam da opet nece ispuniti sva očekivanja već samo ona od strateške važnosti za apple. Po meni od svih nagadanja jedino koliko toliko sigurno je druga kamera za video call (opet strategija da operateri skupo naplacuju video pozive a onda i Jobs tu uzima pinku...) i taj famozni organic led display sa možda i duplo većom rezolucijom...Sto se tiče izgleda sigurno će biti promjena ali samo sitnih, sitnih....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Ne mogu upaliti iPhone
    By tomiz in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 08-09-2011, 11:45
  2. iPhone 3G vs. iPhone 3GS
    By Dominik3333 in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 25-07-2010, 16:40
  3. Opera mini za iphone
    By konan1 in forum iPhone aplikacije
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 16-06-2010, 13:31
  4. T-mobile puls ili Iphone
    By slavoncec in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-04-2010, 18:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove