Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: iPhone OS 4

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb, Rijeka
    Mobitel
    Iphone3g, N95
    Operater
    T-Scum
    Godina
    44
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Pitanje svim pametnjakovićima koji misle da apple kasni s multitaskingom 10 godina

    Pitanje svim pametnjakovićima koji misle da apple kasni s multitaskingom 10 godina:

    Multitasking kakav postoji na svim trenutno prisutnim smartphonovima nema apsolutno nikakve veze s ovim što je Jobs predstavio jučer na keynote-u. Dali nam STVARNO na smartphone-u treba MT-ing koji toliko usporava uređaj i cijedi mu bateriju do iznemoglosti...ili se možemo zadovoljiti sa apple-ovim riješenjem koje 7 BITNIH servisa (koji ce se u buducim updejtovima proširivati) stalno vrti u pozadini i na taj nacin neusporedivo bolje stedi brzinu i bateriju?

    Takoder vazna stvar je i mogućnost, upravo zbog takvog načina, da se vrti stvarno višestruko veci broj app-ova u pozadini od bilo kojeg drugog smartphone OS-a.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    T-mobile
    Postova
    229
    Bodovi
    3.644
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gogobond Pregledaj post
    Pitanje svim pametnjakovićima koji misle da apple kasni s multitaskingom 10 godina:

    Multitasking kakav postoji na svim trenutno prisutnim smartphonovima nema apsolutno nikakve veze s ovim što je Jobs predstavio jučer na keynote-u. Dali nam STVARNO na smartphone-u treba MT-ing koji toliko usporava uređaj i cijedi mu bateriju do iznemoglosti...ili se možemo zadovoljiti sa apple-ovim riješenjem koje 7 BITNIH servisa (koji ce se u buducim updejtovima proširivati) stalno vrti u pozadini i na taj nacin neusporedivo bolje stedi brzinu i bateriju?

    Takoder vazna stvar je i mogućnost, upravo zbog takvog načina, da se vrti stvarno višestruko veci broj app-ova u pozadini od bilo kojeg drugog smartphone OS-a.
    Mozda ce kod iPhonea biti problem trosenja baterije ako se MT ugradi jer i ovako baterija dura pola dana. Da li je MT potreban... definitivno ako zelis bilo sto naprednije od telefona.
    Osim toga, ako imas ugraden MT, ti ga ne moras koristiti (mozes uvijek gasiti aplikacije da ne ostanu u pozadini), a ako ga nemas ugradenog onda ga ne mozes koristiti uopce..zar ne ?

    BTW, apple ne kasni s MT-om 10 godina.....zato sto ne proizvodi iphone 10 godina !

  3. #3
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb, Rijeka
    Mobitel
    Iphone3g, N95
    Operater
    T-Scum
    Godina
    44
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prvo, ovo 10 godina je parafraziranje....Nije bitna brojka nego činjenica da ljudi misle da apple kasni s MT-om. Oni su samo pametniji što se tiče poslovanja od svih drugih...Al dobro, nema veze...necemo tu o njihovoj politici poslovanja.

    Drugo, baterija kod 3gs-a (sve sta pisem odnosi se naravno na 3gs) dura u nekom prosjeku kao i kod većine konkurenata...sad tko ima jacu i veću bateriju ima i glomazniji uređaj - dakle opet kompromis... A ako jos upregnes bilo kojeg konkurenta sa 10 MT-a i usporedis ga sa iphonom na kojem takoder zavrtis 10 MT-a, mislim da smo svi svjesni tko bi debelo odnio pobjedu...Naravno ovo sa iphoneom NE GOVORIM IZ ISKUSTVA pošto novi OS nisam probao, nego iz prijašnjih iskustava i politike apple-a pretpostavljam...

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    T-mobile
    Postova
    229
    Bodovi
    3.644
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, kod iphonea baterija dura kao i kod vecine konkurenata koji imaju MT... kod nekih dura i vise. Dakle, MT na iphoneu sigurno nece poboljsati stvari sto se tice baterije


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Ne mogu upaliti iPhone
    By tomiz in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 08-09-2011, 11:45
  2. iPhone 3G vs. iPhone 3GS
    By Dominik3333 in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 25-07-2010, 16:40
  3. Opera mini za iphone
    By konan1 in forum iPhone aplikacije
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 16-06-2010, 13:31
  4. T-mobile puls ili Iphone
    By slavoncec in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-04-2010, 18:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove