Treba spomenuti ovo: The iPhone OS 4.0 will be available to the iPhone 3G and 3GS as an update. However many of the new features, INCLUDING multi-tasking won't work on the iPhone 3G.
Očito su ovi iz Applea proveli neko vrijeme čitajući forume, komentare i želje korisnika.
Samo multitasking ne kužim, neće valjda cijelo vrijeme biti prikazano koje su aplikacije pokrenute kao što je na slici ispod prikazano? I jel podržava do 4 aplikacije pokrenuto istovremeno koliko ih stane u taj tab ili više?
![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks