da i ja sam svoju kupio u hg spotu
da i ja sam svoju kupio u hg spotu
da li se da gdje kupiti RV mmc? Sa smanjenim naponom kakve koristi 6630?
...kakve su ti to RV...misliš li možda na RS-MMC...Izvorno postao Punio4
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
ej zna li ko di u zg ima za kupiti rs mmc od 256mb kolko dode
350 kn ja ti ju donesem novu iz njema;ke
Ne, ne mislio je DV RS MMC kartice. To su dual voltne jer 6630 koristi nizi napon kod kartica. Nazalost neke vece od 64MB dolaze na trzista tek oko 3 mjeseca. Jedino ako proizvodaci pozure biti ce prije!
...vidiš,nisam to znao...malo je to glupo,ali neka...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Dal 7610 podrzava 512MB kartice?
Izvorno postao SEGA
podrzava nokia 7610 512 i 1gb, smao ja ne znam gdje da kupim 1GB) zna netako.. ili bar 512? RS-MMC
...pa ja sam uzeo u HGspotu,256 MB za 235 kn,a sad vidim da su još jeftinije...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Jel netko zna gdje ima za kupit RS-MMC karticu od 256 u okolici Osijeka ili Zagreba?
(HG spot ih više nema) (U nokia centru je 700kn sto je previse)
Jel netko probao TRANSCENDovu karticu?
@SEGA
Ima frend RS MMC TRANSCENDovu od 128MB radi bez problema.
Imas u Osijeku u HGSpotu za 214Kn od 256MB ja narucio tri komada stiglo je samo trebam otic podic.
btw: Dvije su rezervirane tako ako imas srece sutra jos stignes uzet trecu![]()
Nazalost obican mmc ne stane u 7610, a rs je ocito tesko naci. Sile, jel znas mozda koliko je on dao za tu karticu? U kingmaxu kosta 202kn sto mi se cini puno.
...ako govoriš da rs-mmc 256MB skup (202kn),onda ne znam di ćeš naći jeftinije...Izvorno postao SEGA
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
ne, ne govorim o RS MMC TRANSCEND od 128MB, od 256 je 360kn
...ok...oprosti...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
@sega
Pitacu ga
Evo ja sam uzo Amzorovu MMC od 256Mb i za sada sam skroz zadovoljan. Doduse pokazuje 245Mb al valjda nesto zauzima system Sad ju idem nakrkat filmicem i ngage igricama pa da vidimo kak se ponasa
![]()
Hvala. To ti skoro za sve kartice prikazuje manje memorije.Izvorno postao Šile
..."šile",čestitam...sad imaš istu kao jaIzvorno postao Šile
...ne brini,meni radi evo već 2 mjeseca bez problema...a to za 245MB,to je normalno...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Ma nesekiram se uopce nemoz ju napunit nikako. A film kad sam nabacil gladijatora na 2cd nije mi uopce bilo dosadno na poslu ccccc.
koja najveca mmc moze na n3650 ??????
ja sam imo 3650 prije dosta vremena,a kartica koje je bila nutra je pqi 256mb.
kolko ja znam ta razlika 256mb i 245mb nastaje zato jer kb nije 1000b nego 1024b
Bookmarks