Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Threaded View

  1. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Rotterdam
    Mobitel
    Motorola G3, HTC Desire X
    Operater
    T-mobil
    Postova
    718
    Bodovi
    26.963
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.963, Nivo: 40
    Bodovi: 26.963, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Policijske kamere (speedcams) od 2-3-2011

    Linkovi za kamere od 2-3-2011

    Garmin (*Gar), Navigon (*Nav), Sygic (*Sy), Tomtom (*TT)


    Hrvatska od 17-02-2010 (*Gar)(*Nav)(*Sy)(*TT)
    Sadrzaj: kamere, kamere na semaforima i tocke interesa
    Kamere, upi

    Upi u folder: maps\hrv
    Icons u folder: res\icons

    Fast Food international (*Sy)
    Burger King, KFC, McDonalds, Pizza Hut, Starbucks i Subway.
    Internationaal_Fastfood_Restaurants_23-07-09.zip

    Upi u folder: maps\wcl
    Icons u folder: res\icons

    Najcesca pitanja o svezi upi i icons:

    Pitanje:
    Da li treba instalirati hrvatski UPI iako imam instalirani europski UPI u wcl direktoriju jer bi u tom slucaju imao dvostruki UPI na pr. kod 50 km?

    Odgovor:
    Mozes koristiti samo europski UPI, bez hrvatskih. Svakome na njegovu volju. Ali, ako ne mislis voziti izvan Hrvatske, onda instaliraj samo hrvatski UPI, a europski nemoj instalirati. U svakom slucaju, jedan od ta dva moras imati da izbjegnes dvostruka upozorenja!


    Pitanje:
    Na koliko metara je preporucljivo postaviti udaljenost kad ce me Sygic obavijestiti da se priblizavam kamerama?

    Odgovor:
    Sve zavisi naravno kojom brzinom vozis! Ako vozis autocestom na pr. 150 km/h (130 km/h je dopusteno!), a kamera je postavljena recimo iza vijadukta ispod kojeg moras proci i nemozes je vidjeti, dobit ces upozorenje da je tu negdje kamera. Bolje jedno upozorenje vise, nego jedno premalo!


    Preporucljiva udaljenost od kamere za upozorenje:

    brzina voznje : udaljenost do kamere

    10 - 30km/h : 300m
    40km/h : 400m
    50km/h : 500m
    60km/h : 500m
    70km/h : 500m
    80km/h : 750m
    90km/h : 750m
    100km/h : 800m
    120km/h : 800m
    130km/h : 800m


    Pitanje:
    Kod Camera = trajectcontrole imam dva icona, moram li oba oznaciti kad ih zelim upotrebljavati?

    Odgovor:
    Da, traject start i traject zavrsetak. Tako ces znati kad pocinje traject kontrola i kada zavrsava traject kontrola. Udaljenost za upozorenje postavi na 800 m.
    Zadnji uredio hrc50 : 21-01-2012 u 00:10 Razlog: izbrisani neki linkovi
    I optimisti i pesimisti doprinose razvitku našega društva. Optimisti su izumili zrakoplov, a pesimisti padobran.

  2. 'Hvala' kaže:



 

Slične teme

  1. Odgovora: 370
    Posljednji post: 02-02-2013, 00:13
  2. Odgovora: 13
    Posljednji post: 21-01-2012, 00:02
  3. Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-08-2011, 22:35
  4. Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-08-2011, 22:29
  5. Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-01-2010, 02:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove