Join Today

Vidi rezultate ankete: Koji browser koristite?

Glasači
66. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Firefox

    36 54,55%
  • Opera

    18 27,27%
  • Internet Explorer

    1 1,52%
  • Google Chrome

    10 15,15%
  • Safari

    1 1,52%
  • Neki drugi

    0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 1 2 3 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 66
  1. #26
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Povrh IE-a koji je tu recimo od samog početka,vjerujem da na naklonost korisnika najviše utječe i ovo:

    Onaj browser koji vam je među prvima došao "pod ruku" taj vam je i danas pri ruci kao vama najdraži i najbolji.
    U mom slučaju to je bila Opera i vjerujem da bi bilo isto i s Firefoxom da je nekim slučajem prvi došao do mene.

    Da je program smeće,već bi ga zamijenio s drugim,jer alternative ima jako puno. Ovako sam se naviknuo na Operu i ostali mi ne odgovaraju jedino iz toga razloga,a da su lošiji nisu. Jedan drugome su do uha i razlikuju ih nijanse jer surfanje netom je najobičnija virtualna aktivnost koju svih 5-6 koliko ih ima uredno obavljaju u različitim pakovanjima,izdanjima,izgledima i načinima.
    To da mi ne odgovaraju ne znači ništa,jer uvijek se je lako prilagodit,al kvaka je u tome što se meni ne da privikavat na ništa kad mi je ovako super. Da je onamo dupli super,zaboli me kad mi je ovako i više nego O.K...
    Eto...
    That's me...

  2. #27
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam GC,radi super i bolji mi je od win..imam pitanje,chrome pamti zaporke,i sad sam jednom na log in stranici od fejsa kad me pitao dal da pamti sifru slucajno stisnuo nikad za ovu web lokaciju i sad svaki put moram ukucavat sifru,ima nacina da me opet pita?
    gidi jap!

  3. #28
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Options> Personal Stuff> Show saved passwords> Exceptions> pa miči.
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  4. 'Hvala' kaže:


  5. #29
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Razmišljam da pređem potpuno na Operu. Jeidni razlog je kako je došao vB 4 skrolanje foruma u Firefoxu je malo usporeno dok je na Operi normalno. Sad me interesira par stvari:
    1. Jel ima za operu nešto kao Adblock plus i MyWot add-oni na Firefoxu?
    2. Sigurnost opere, čuvanje passworda i ostaloga, jel je na visokoj razini?

  6. #30
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za blokiranje sadrzaja Opera ima podršku a visoka razina ne može se definirat ni na Firefoxu ni na Operi. To je sve slabašno,al jednako po snazi,i kao prosječan korisnik nemaš straha. Ja ju imam otkad se je pojavila i nikad problema...

  7. #31
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2004
    Postova
    3.408
    Bodovi
    34.126
    Nivo
    45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. Imaš opciju blokiranja sadržaja, znači desni klik na stranici > Block content > Odabireš dijelove stranice koje želiš blokirati (slike ili flash). Možeš odabrati pojedine elemente ili možeš odabrati da blokira sve elemente koji se nalaze na istoj domeni na kojoj je i onaj na koji si kliknuo.
    Ne postoji ništa kao što je MyWot za Operu. Općenito se Opera smatra najsigurnijim browserom

  8. #32
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Smuchac Pregledaj post
    Za blokiranje sadrzaja Opera ima podršku a visoka razina ne može se definirat ni na Firefoxu ni na Operi. To je sve slabašno,al jednako po snazi,i kao prosječan korisnik nemaš straha. Ja ju imam otkad se je pojavila i nikad problema...
    Ma znam da se ne može definirat, al ako je kao i na Firefoxu onda super.
    Zaboravio sam pitat jel postoji nešto za skidanje videa sa Youtuba. Add-on na Firefoxu odlično to rješava.
    Bitna su mi samo ta tri add-ona(reklame rješene, ova dva ostala). Za wot ne vjerujem da ću nać išta: http://www.mywot.com/

  9. #33
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2004
    Postova
    3.408
    Bodovi
    34.126
    Nivo
    45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opera podržava UserJS čime se može dodati dosta funkcionalnosti. Samo u postavkama odabereš željenu mapu i onda samo u nju stavljaš UserJS datoteke (ima i dodatak kojim se mogu Greasemonkey skripte pokretati)
    Jedna od UserJS skripti je i za download YouTube videa

  10. #34
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Zahvaljujem na odgovoru. Prelazim na Operu.

    Zadnje što me zanima. Jel moguće prebacit Bookmarkse i passworde odjednom iz Firefoxa u Operu? Ko će opet upisavat sve.

  11. #35
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moguće je, imaš tu opciju kod samih bookmarka. Meni scrollanje na Firefoxu leti...

  12. #36
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bookmarkse sam riješio. Ima netko neko rješenje za passworde ili ću morat upisivat svaki posebno?

    I editirao sam prvi post sa nekoliko stranica na kojima možete tesirati browser:
    SunSpider (manje je bolje)
    Google v8 (više je bolje)
    Peacekeeper (više je bolje)
    CSS test (manje je bolje)
    Table test (manje je bolje)
    JavaScript banechmark (manje je bolje)

  13. #37
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Hrvatska / Rijeka
    Mobitel
    iPhone 4S, iPhone 5S
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Postova
    252
    Bodovi
    5.315
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.315, Nivo: 17
    Bodovi: 5.315, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 20,0%
    Ukupna aktivnost: 20,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koristim firefox vec duze vrijeme ali imam i operu 10.50 pa naletim i sa njom nekada na net ...

  14. #38
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Na kraju sela
    Mobitel
    LG P350
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    327
    Bodovi
    4.872
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.872, Nivo: 16
    Bodovi: 4.872, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moje mišljenje.

    Koristio sam dugo na Windows-u Firefox, zbog add-on-ova i tema.. ali zbog previše tih dodataka i svega toga mi je postao prespor. Trebalo mu je da se pokrene 30-tak sekundi, i previše je koristio RAM-a i CPU-a. Redovito je uzimao najmanje 150 MB RAM-a, a ponekad i 300 MB, i CPU mi je uvijek bio na 60 do 70 % (obje jezgre), a čim sam zatvorio FF sve se smirilo. Reinstalirao Firefox, i opet mi se sporo pokretao, (2 GB RAM i Dual Core 2.1 Ghz CPU). Pa sam prešao na Operu, i zadovoljan sam. Prebrza je u odnosu na Firefox. Jedino što nema dodatke kao Firefox (Undo Tab, Download helper, ScreenGrab, Orbit downloader integracija...), ali služi dobro.

    Na Ubuntu-u koristim Firefox, ali isto kao i na Windows-u koristi previše resursa, pa sam skinuo Operu. Koristim također i Midori koji me iznenadio, jer je dosta brz i vizualno atraktivan, a skinuo sam ga sa službenih repozitorija. Neznam dali ima verzija za Windows.. Preporuka

    Osim nabrojanoga sam koristio i IE, Google Chrome, i Safari. Opera mi je najbolje legla.

  15. #39
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2004
    Postova
    3.408
    Bodovi
    34.126
    Nivo
    45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Chukie0080 Pregledaj post
    ...Undo Tab...
    Ako mislimo na istu stvar, jesi li probao kliknuti na koš u gornjem desnom uglu?
    http://www.opera.com/browser/tips/?feature=trash

  16. #40
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Na kraju sela
    Mobitel
    LG P350
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    327
    Bodovi
    4.872
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.872, Nivo: 16
    Bodovi: 4.872, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam uopće skužio dosad taj koš! Hvala Dark!

  17. #41
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Na kraju sela
    Mobitel
    LG P350
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    327
    Bodovi
    4.872
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.872, Nivo: 16
    Bodovi: 4.872, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uskoro dolazi stabilnija Mozilla: Firefox Lorentz.

  18. #42
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma i ova sadašnja verzija je super stabilna, ali dobro je čuti da rade još stabilniju...

  19. #43
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger First ClassOverdrive10000 Experience Points
    Nagrade:
    Master Tagger

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Mi4 W10M | iPhone 8
    Operater
    Bonbon | A1
    Postova
    880
    Bodovi
    17.590
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koristim Firefox za surfanje, Chrome za download, a na mobu Operu mobile.

  20. #44
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    W995
    Operater
    VIPnet
    Godina
    53
    Postova
    328
    Bodovi
    5.743
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opera forever, od mobitela preko lapa do smrti hehe

  21. #45
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sure google Chrome is the best browser, when i was using chrome, my internet browsing was running at a lighting speed, i even checked my speed
    http://www.ip-details.com/internet-speed-test/
    and it was normal 5Mbps too, i was using firefox which chocked my browsing capabilities .
    But the only one advantage with firefox is that it has more add ons, which makes things much easier

  22. #46
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    zagreb
    Operater
    t mobile
    Postova
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Google Chrome je po meni najbolji ali me nervira spremanje stranica.
    IE to ima bolje rijeseno Mozzila takoder, ne kuzim zasto i Chrome nije tako dizajniran.

  23. #47
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Stigla Opera 12
    Za sada je verzija odlična

  24. 'Hvala' kažu:


  25. #48
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Irska / Hrvatska
    Mobitel
    Galaxy A5 .6
    Operater
    Meteor / HT HR
    Godina
    42
    Postova
    330
    Bodovi
    10.055
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.055, Nivo: 24
    Bodovi: 10.055, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 65,0%
    Ukupna aktivnost: 65,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja otkad imam MaxADSL (vec 6 godina) koristim Mozillu Firefox, no nije ni Opera loša!

    -na dummy mobitelu koristim Operu mini i to je to.

    Chrome i IE mi nikad nisu ''sjeli''...

  26. #49
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Firefox je bio dobar dok nije postao masovan ovako. Nakon toga je izgubio na kvaliteti.
    Nadam se da se slično neće dogodit s Operom jer se spominje prodaja Facebooku a to bi bio užaš.

  27. #50
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zašto užas?


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 1 2 3 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [Xperia x1] koji ROM koristite?
    By zerbe in forum HTC
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-05-2010, 10:51
  2. WM6 - koji web browser?
    By mbede in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-04-2008, 18:19
  3. koji web browser koristite na svom dlanovniku
    By ExCenTric in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 30-05-2007, 11:18
  4. V3-koji DRM koristite?
    By Ghost Face in forum Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-10-2006, 22:18
  5. Koji SE koristite
    By CroSatMan in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 26-02-2006, 19:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove