Symbian je još uvijek najkorištenija platforma. Meni se nekako čini da je ovaj trend pokrenuo iPhone sa svojim open source sistemom. Zato danas i imaju neusporedivo više aplikcija od drugih platformi. Android prati a evo priključuje se i Symbian. Za Windows Mobile mi se nekako čini da se neće moći osloniti samo na svoje snage glede aplikacija, mada im je lakše zbog Microsoftove podrške. Bumo vidli. BTW ja u svakom slučaju glasam za Android![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks