Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Huawei P9
    Operater
    Vip
    Postova
    36
    Bodovi
    8.868
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.868, Nivo: 22
    Bodovi: 8.868, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Riječ je o android 1.5 aplikaciji, samo što ti je drugačije sučelje, tzv sense, al rom je i dalje isti. Treba čekati update na 2.1 koji bi trebao doći "skoro". Za ovo čitaj onu stavku na dnu, ona ti se promijenila

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    LG G2 16gb
    Operater
    Tomato
    Postova
    62
    Bodovi
    5.690
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.690, Nivo: 17
    Bodovi: 5.690, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao isalopek Pregledaj post
    Riječ je o android 1.5 aplikaciji, samo što ti je drugačije sučelje, tzv sense, al rom je i dalje isti. Treba čekati update na 2.1 koji bi trebao doći "skoro". Za ovo čitaj onu stavku na dnu, ona ti se promijenila
    Da, skuzio sam da se ona stavka dolje promijenila, ali jel uopce moguce napraviti upgrade na 1.6 verziju?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [HTC Magic] sve o...
    By asti in forum HTC
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 05-02-2010, 12:48
  2. [HTC magic] update sa 1.5 na 2.0
    By vigorito in forum HTC
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 16-01-2010, 19:45
  3. [Tutorial] HTC Sense UI on Windows Mobile
    By HCSC in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-11-2009, 00:19
  4. kako update-at firmware na n96 ioako mobitel kaze da nema novog update-a
    By donsale87 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-08-2009, 12:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove