Pa da je neophodno, možda je, možda nije. Baterija traje oko dva i pol dana,lagano prema 3. Ne bih baš rekao da je multitouch šminkeraj, ali ok, ili potreba za slanjem i primanjem fajlova prek bluetootha. Imati 5 ekrana je opako korisna stvar. Uglavnom, onaj tko želi biti na stocku, super. Moje osobno mišljenje je da je prava šteta imati android i ne koristiti sve što sustav nudi.