Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7
Prikazujem rezultate 151 do 167 od 167

Hybrid View

  1. #1
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao stipoo Pregledaj post
    Jesi isprobao Mireo? Možda on radi kako treba tamo s obzirom da je domaći proizvod
    Da jesam , Mireo inače ima Dont'Panic za Android kažu da nije loš , iako su mu karte dvostruko manje po količini od Mireo BE3.1 , tako da malo sumnjam u tehnologiju izrade karata za "Paniku" ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One M8
    Postova
    115
    Bodovi
    7.742
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.742, Nivo: 20
    Bodovi: 7.742, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mozes besplatno skinuti i koristiti 7 dana. Pa vidis

  3. #3
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao stipoo Pregledaj post
    Mozes besplatno skinuti i koristiti 7 dana. Pa vidis
    Nije mi interesantan Don't Panic na Androidu , imam ga na GPS Navman F45 , originalnu verziju
    Adriatic Region , ali nije bog zna što i uopće nisam zadovoljan ... Prije sam napisao da su karte
    dvostruko manje količine u odnosu za MireoBE3.1 ili Spirit 2009 . Tvrdim da nešto toliko manje
    nemože biti bolje ...

    Don't Panic
    croatia_mr_201206_eeu_cell.cpf (20.907)
    croatia_mr_201206_eeu_cell.mcp


    Mireo BE3.1
    croatia_mr_201206_eeu.cpf (34.906)
    croatia_mr_201206_eeu.lic


    Kažu da su ove "cell" karte manje , ali da su napravljene po nekoj novoj tehnologiji ,
    što je po meni malo smiješno objašnjenje koje baš ne "drži vodu" .


    Don't Panic je napravljen (uglavnom) za Navigaciju na Mobitelima i radi svoje jednostavnosti
    nije dovoljno pregledan korisniku , zato mi se ne sviđa . Netko ko' nikad nije koristio "Paniku"
    jako se teško snalazi kod postavljanja rute , iako Mireo tvrdi suprotno . Tako je tvrdio i za
    Spirit Navigaciju , koja sada postepeno nestaje s navigacijskih uređaja ...
    Mireo forsira "Paniku" ! Razlog je sve više "Pametnih telefona" i tu su pronašli izvor zarade ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One M8
    Postova
    115
    Bodovi
    7.742
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.742, Nivo: 20
    Bodovi: 7.742, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa najnovija mapa za iGo ima 12 mb, a za Sygic 24 (ova ima 3d tlocrte zgrada).

    Smatram da velicine fileova nemaju veze s detaljnosti karata. Na don't panic i iGo mogu pronaci svoju ulicu na moru koja je makadam i u zabiti je. Na sygicu je nema a karta je veca...

    Kad bi garmin izbacio app za android mojoj sreci nebi bilo kraja.

  5. #5
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam naglasio od različitih vrsta Navigacija , nego od ove dvije koje je napravio Mireo , mislio sam na BE3.1 i Don't Panic .
    iGO Navigacija ili Sygic su priča za sebe i nemaju ništa zajedničko ...

    Sygic je u redu za EU , za naše područje nije dobar kao ni TomTom ... (43-46% pokrivenosti) ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo da malo i ja doprinesem svojim iskustvima. Danas sam se vozio na ruti Krk - Matulji i testirao navigacije.
    Uređaj je Samsung Galaxy Ace gt-s6802 sa navigacijama NAVIGON Europe v4.6.0 i iGO MyWay 8.4.3.
    Ukupni dojam je otprilike ovakav.
    iGO ima meni ružniji prikaz karte i nije mi mogao pronaći neke točke koje sam tražio.Ima mogućnost raznih podešavanja iako neke druge verzije Igoa mogu to još i bolje.
    Navigon ima lijep prikaz karte kod navigiranja ali je vrlo tih, i po meni ružniji izbornik sa puno manjiom mogućnošću podešavanja.
    Po meni je nešto bolji iGO iako je dobri stari Garmin mobileXT najbolji.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  7. #7
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Denis Pregledaj post
    Evo da malo i ja doprinesem svojim iskustvima. Danas sam se vozio na ruti Krk - Matulji i testirao navigacije.
    Uređaj je Samsung Galaxy Ace gt-s6802 sa navigacijama NAVIGON Europe v4.6.0 i iGO MyWay 8.4.3.
    Ukupni dojam je otprilike ovakav.
    iGO ima meni ružniji prikaz karte i nije mi mogao pronaći neke točke koje sam tražio.Ima mogućnost raznih podešavanja iako neke druge verzije Igoa mogu to još i bolje.
    Navigon ima lijep prikaz karte kod navigiranja ali je vrlo tih, i po meni ružniji izbornik sa puno manjiom mogućnošću podešavanja.
    Po meni je nešto bolji iGO iako je dobri stari Garmin mobileXT najbolji.
    Kako Ti se Navigonu dopada glasovno navođenje od "Dore" , a kako kod "Nataše" u iGO !?
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Kako Ti se Navigonu dopada glasovno navođenje od "Dore" , a kako kod "Nataše" u iGO !?
    Kako sam gore napisao Navigon skoro da nisam u kamionu ni čuo što smatram kao nedostatak, a iGO Natašu čini mi se da sam čuo kako govori "za jedan kilometara skrenite..." pa neznam što napisati iako smatram da je ito bolje nego Navigon.
    Zaboravio sam napisati da mi je na Navigonu zasmetalo ne prikaz brzine kretanja ili ja negdje griješim.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gore se prikazuje brzina, klikom se mijenja prikaz..udaljenost, vrijeme dolaska..

  10. #10
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2012
    Postova
    9
    Bodovi
    2.176
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.176, Nivo: 10
    Bodovi: 2.176, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da se ubacim, isprobao sam tjedan dana Sigic-a i tjedan dana Mireo na S3 i Sigic mi se pokazao neupotrebljivim. Baca te nekom svojom rutom i kada ga ne poslušaš traži polukružno okretanje gdje za tim nema potrebe. Mireo odabire puno logičnije rute (najbrže) a rekalkulaciju rute radi trenutno i dobro. Na sučelje i njihovu tzv. jednostavnost se potrebno navikavati, ali kada naučiš dobro je. Testirano Osijek i Zagreb. Na kraju kupio Mireo, ima fora glasove uz muški ženski Pervana i Aljošu. Aljoša se plaća ali zakon je, ima toliko snimljenih riječi da još uvijek čujem neku foru prvi put. Poslao sam im i novu regulaciju prometa u Osk koju su obećali staviti u karte 12/2012. Iz dopisivanja su mi rekli da pokušavaju balansirati sa jednostavnošću i naprednim opcijama. Ipak mislim da bi koristilo naprednijih opcija, ali da dobro radi - radi.

  11. 'Hvala' kažu:


  12. #11
    Svježe registriran Postignuća:
    3 months registered250 Experience Points

    Datum registracije
    May 2013
    Postova
    2
    Bodovi
    333
    Nivo
    3
    Bodovi: 333, Nivo: 3
    Bodovi: 333, Nivo: 3
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    slazem se

  13. #12
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Slažeš se? Drago mi je to za pročitat, ali to si nam mogao dati do znanja i klikom na gumb Hvala.
    Molim te da ubuduće ili napišeš post kako treba ili ga uopće ne pišeš. Zamisli kako bi bilo kad bi svi pisali Slažem se. I ja tako mislim....
    Tko bi uopće htio doći na forum gdje ljudi ne znaju izrazit svoje mišljenje?

    Napiši svoje mišljenje, iskustvo, postavi pitanje. Nije bitno misliš li isto kao i drugi, mišljenja se razlikuju. Samo nemoj više ovako, nema smisla, zar ne?

    PS. ostavit ću i ovo i tvoj post par dana da pročitaš, pa ću onda obrisat i jedno i drugo.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  14. #13
    Forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    HTC Desire, SE C702
    Operater
    Vip
    Godina
    62
    Postova
    21
    Bodovi
    5.851
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.851, Nivo: 18
    Bodovi: 5.851, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Odkad sam stavio froyo na desire, ne mogu vise copilot instalirati...onaj copilot_8.0.0.606. Ima li pomoći?

  15. #14
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2004
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    Htc windows 8s
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    52
    Postova
    181
    Bodovi
    8.584
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.584, Nivo: 22
    Bodovi: 8.584, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao velikimedo Pregledaj post
    Odkad sam stavio froyo na desire, ne mogu vise copilot instalirati...onaj copilot_8.0.0.606. Ima li pomoći?
    ima, instaliraj copilot_8.2.0.218-androboost2, i ostavi karte od ovog prethodnog
    Sto jedan glup pokida sto pametnih ne popravi

  16. #15
    Forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    HTC Desire, SE C702
    Operater
    Vip
    Godina
    62
    Postova
    21
    Bodovi
    5.851
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.851, Nivo: 18
    Bodovi: 5.851, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vvidak11 Pregledaj post
    ima, instaliraj copilot_8.2.0.218-androboost2, i ostavi karte od ovog prethodnog
    Hvala na uputama. Sve radi od prve, a s obzirom da sam već imao instaliran onaj stari sve mi je postavke i favorite zapamtio. Samo sam stari apk file izbrsao i instalirao novi i sve radi, bar za sad nisam još bio na cesti.

  17. #16
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    Vip
    Postova
    1
    Bodovi
    5.816
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.816, Nivo: 18
    Bodovi: 5.816, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja nažalostgps imam velikih problema s navigacijom, koristim Motonav i Navigon i sve radi ok nekih 10 min, a nakon toga se mob restarta, upalim ga isto radi par minuta i opet reboot i tako u nedogled, isto tako i s GPS Test aplikacijom....možda netko ima sličnih iskustava?

  18. #17
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jer ima tko Ndrive tj mapu Hrvatske.... navigacija se cini super ali....


 
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7

Slične teme

  1. [Copilot 8. 327] za android
    By vigorito in forum Android
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 08-03-2014, 01:03
  2. Izašao IGO za android
    By đejms 007 in forum Android
    Odgovora: 88
    Posljednji post: 25-12-2011, 12:33
  3. GPS navigacija za Android uređaje
    By HCSC in forum Android
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-01-2010, 22:35
  4. Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-01-2010, 02:10
  5. Android SDK
    By rospaya in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 21-08-2008, 10:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove