Da jesam , Mireo inače ima Dont'Panic za Android kažu da nije loš , iako su mu karte dvostruko manje po količini od Mireo BE3.1 , tako da malo sumnjam u tehnologiju izrade karata za "Paniku" ...
Da jesam , Mireo inače ima Dont'Panic za Android kažu da nije loš , iako su mu karte dvostruko manje po količini od Mireo BE3.1 , tako da malo sumnjam u tehnologiju izrade karata za "Paniku" ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Mozes besplatno skinuti i koristiti 7 dana. Pa vidis
Nije mi interesantan Don't Panic na Androidu , imam ga na GPS Navman F45 , originalnu verziju
Adriatic Region , ali nije bog zna što i uopće nisam zadovoljan ... Prije sam napisao da su karte
dvostruko manje količine u odnosu za MireoBE3.1 ili Spirit 2009 . Tvrdim da nešto toliko manje
nemože biti bolje ...
Don't Panic
croatia_mr_201206_eeu_cell.cpf (20.907)
croatia_mr_201206_eeu_cell.mcp
Mireo BE3.1
croatia_mr_201206_eeu.cpf (34.906)
croatia_mr_201206_eeu.lic
Kažu da su ove "cell" karte manje , ali da su napravljene po nekoj novoj tehnologiji ,
što je po meni malo smiješno objašnjenje koje baš ne "drži vodu" .
Don't Panic je napravljen (uglavnom) za Navigaciju na Mobitelima i radi svoje jednostavnosti
nije dovoljno pregledan korisniku , zato mi se ne sviđa . Netko ko' nikad nije koristio "Paniku"
jako se teško snalazi kod postavljanja rute , iako Mireo tvrdi suprotno . Tako je tvrdio i za
Spirit Navigaciju , koja sada postepeno nestaje s navigacijskih uređaja ...
Mireo forsira "Paniku" ! Razlog je sve više "Pametnih telefona" i tu su pronašli izvor zarade ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Pa najnovija mapa za iGo ima 12 mb, a za Sygic 24 (ova ima 3d tlocrte zgrada).
Smatram da velicine fileova nemaju veze s detaljnosti karata. Na don't panic i iGo mogu pronaci svoju ulicu na moru koja je makadam i u zabiti je. Na sygicu je nema a karta je veca...
Kad bi garmin izbacio app za android mojoj sreci nebi bilo kraja.![]()
Nisam naglasio od različitih vrsta Navigacija , nego od ove dvije koje je napravio Mireo , mislio sam na BE3.1 i Don't Panic .
iGO Navigacija ili Sygic su priča za sebe i nemaju ništa zajedničko ...
Sygic je u redu za EU , za naše područje nije dobar kao ni TomTom ... (43-46% pokrivenosti) ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Evo da malo i ja doprinesem svojim iskustvima. Danas sam se vozio na ruti Krk - Matulji i testirao navigacije.
Uređaj je Samsung Galaxy Ace gt-s6802 sa navigacijama NAVIGON Europe v4.6.0 i iGO MyWay 8.4.3.
Ukupni dojam je otprilike ovakav.
iGO ima meni ružniji prikaz karte i nije mi mogao pronaći neke točke koje sam tražio.Ima mogućnost raznih podešavanja iako neke druge verzije Igoa mogu to još i bolje.
Navigon ima lijep prikaz karte kod navigiranja ali je vrlo tih, i po meni ružniji izbornik sa puno manjiom mogućnošću podešavanja.
Po meni je nešto bolji iGO iako je dobri stari Garmin mobileXT najbolji.
Tko laže, taj i krade,
tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
Sve je dobro dok ne tuku !
Kako sam gore napisao Navigon skoro da nisam u kamionu ni čuo što smatram kao nedostatak, a iGO Natašu čini mi se da sam čuo kako govori "za jedan kilometara skrenite..." pa neznam što napisati iako smatram da je ito bolje nego Navigon.
Zaboravio sam napisati da mi je na Navigonu zasmetalo ne prikaz brzine kretanja ili ja negdje griješim.
Tko laže, taj i krade,
tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
Sve je dobro dok ne tuku !
Gore se prikazuje brzina, klikom se mijenja prikaz..udaljenost, vrijeme dolaska..
Da se ubacim, isprobao sam tjedan dana Sigic-a i tjedan dana Mireo na S3 i Sigic mi se pokazao neupotrebljivim. Baca te nekom svojom rutom i kada ga ne poslušaš traži polukružno okretanje gdje za tim nema potrebe. Mireo odabire puno logičnije rute (najbrže) a rekalkulaciju rute radi trenutno i dobro. Na sučelje i njihovu tzv. jednostavnost se potrebno navikavati, ali kada naučiš dobro je. Testirano Osijek i Zagreb. Na kraju kupio Mireo, ima fora glasove uz muški ženski Pervana i Aljošu. Aljoša se plaća ali zakon je, ima toliko snimljenih riječi da još uvijek čujem neku foru prvi put. Poslao sam im i novu regulaciju prometa u Osk koju su obećali staviti u karte 12/2012. Iz dopisivanja su mi rekli da pokušavaju balansirati sa jednostavnošću i naprednim opcijama. Ipak mislim da bi koristilo naprednijih opcija, ali da dobro radi - radi.
slazem se
Slažeš se? Drago mi je to za pročitat, ali to si nam mogao dati do znanja i klikom na gumb Hvala.
Molim te da ubuduće ili napišeš post kako treba ili ga uopće ne pišeš. Zamisli kako bi bilo kad bi svi pisali Slažem se. I ja tako mislim....
Tko bi uopće htio doći na forum gdje ljudi ne znaju izrazit svoje mišljenje?
Napiši svoje mišljenje, iskustvo, postavi pitanje. Nije bitno misliš li isto kao i drugi, mišljenja se razlikuju. Samo nemoj više ovako, nema smisla, zar ne?
PS. ostavit ću i ovo i tvoj post par dana da pročitaš, pa ću onda obrisat i jedno i drugo.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Odkad sam stavio froyo na desire, ne mogu vise copilot instalirati...onaj copilot_8.0.0.606. Ima li pomoći?
ja nažalostgps imam velikih problema s navigacijom, koristim Motonav i Navigon i sve radi ok nekih 10 min, a nakon toga se mob restarta, upalim ga isto radi par minuta i opet reboot i tako u nedogled, isto tako i s GPS Test aplikacijom....možda netko ima sličnih iskustava?
Jer ima tko Ndrive tj mapu Hrvatske.... navigacija se cini super ali....
Bookmarks